Nawigacja

INFORMACJE

Przydział przedmiotów

 

PRZYDZIAŁ PRZEDMIOTÓW NAUCZANIA

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

 

 

Imię i nazwisko nauczyciela

klasa

 

Wychowanie przedszkolne

Dorota Krzaczek

„Smerfy”

Dorota Krauze

„Krasnoludki”

Krystyna Krzemińska

Punkt przedszkolny

„Jaś i Małgosia

Beata Karpowicz

Punkt przedszkolny

„Kubusiowo”

 

 

Edukacja wczesnoszkolna

Emilia Łełyk

1a

Elżbieta Żmijewska

2a

Beata Andrianik

3a

Ewa Kilman

3b

Alicja Wasiak

3c

Religia

Beata Gorgoń

0-2, 5-7ab

Piotr Olechowski

 

3-4abc, II-IIIab

 

Język polski

Alina Król

4abc, IIIa

Wioletta Szajkowska

6a, 7b

Marzena Szaciłowska

5ab, 7a

Danuta Szymańska

6b

Wawrowska Dorota

II b

Kowalczyk Małgorzata

IIa, IIIb

Język angielski

Monika Misztal -Matwiejuk

1a, 4c (1g) 5a, 6a            (1 gr), 6b, 7b,

Dorota Papis

PP, „0”, 2a, 3abc, 4a(1gr), 5b, 6a(1gr), 7a

Michał Siwkowski

4a (1gr), 4b, 4c(1gr),II-IIIab

Język niemiecki

Mariola Bukowska

7ab, II-IIIab

Matematyka

Jowita Jankowska

4abc, 5a, 6ab

Krystyna Rosińska

5b, II-IIIab

Agnieszka Wójcik–Kowalska

7ab

 

Historia

Małgorzata Kowalczyk

II-IIIab

Danuta Szymańska

4a, 7a

Wioletta Szajkowska

4bc, 5-6ab, 7b

Przyroda

Teresa Biegańska

4abc,5-6ab

Biologia

Michał Paczkowski

7ab, II-IIIab

Geografia

Bartosz Boruczkowski

7ab, II-IIIab

Chemia, fizyka

Lucyna Burkiewicz

7ab, II-IIIab

Zajęcia techniczne/technika

Beata Klecha

4abc, II-IIIab

Jolanta Kopiczyńska-Stano

5 – 6ab

 

Zajęcia komputerowe/informatyka

Zbigniew Biegański

7a(1gr), 7b, II ab

Marzena Szaciłowska

4c, 5-6ab, 7a(1gr)

Dorota Wawrowska

4ab

Plastyka/ Muzyka

Jolanta Kopiczyńska–Stano

4abc, 5-7ab

Beata Klecha

4abc

Zajęcia artystyczne

Beata Klecha

II-IIIab

 

Wychowanie fizyczne

Andrzej Krzykowski-dz.

4abc, 5–7 ab 

Marcin Gołębiewski–chł.

4abc, 6–7 ab 

Bartosz Boruczkowski-dz.

7ab, II-IIIab

M.Paczkowski-chł

5ab, II-IIIab

Wych.komunikacyjne

Beata Klecha

4ab

Michał Paczkowski

4c

Wych.do życia w rodzinie

Teresa Biegańska

5ab, 7ab, IIIab

 

Pedagog szkolny 

Krzysztof Biegański

6-7ab,II-IIIab

Renata Rafalska

PP-4abc, 5ab

Logopeda

Agnieszka Wójcik-Kowalska

 

 

Świetlica

Małgorzata Górna- kierownik

 

Danuta Szymańska

 

Paulina Obrębska

 

Biblioteka

Wiesława Godek

 

Dorota Wawrowska

 

Aktualności

Kontakt

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłomłynie im. I Dywizji Tadeusza Kościuszki
    14 - 140 Miłomłyn, ul. Pasłęcka 15
  • (89) 641-31-23 lub 641-31-33

    fax: (89) 641-31-23

Galeria zdjęć