• Przydział przedmiotów

        •  

          PRZYDZIAŁ PRZEDMIOTÓW NAUCZANIA

          W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

           

           

          imię i nazwisko nauczyciela

          klasa/grupa

          Wychowanie przedszkolne

          Krystyna Krzemińska

          Punkt przedszkolny

          „Jaś i Małgosia”

          Beata Karpowicz

          Punkt przedszkolny

          „Kubusiowo”

          Dorota Krauze

          Zerowa :Krasnoludki”

          Dorota Krzaczek

          Zerowa „Smerfy”

           

          edukacja czesnoszkolna

          Emilia Łełyk

          1a

          Alicja Wasiak

          1b

          Jolanta Szerszeń

          2a

          Katarzyna Bogusławska

          2b

          Beata Andrianik

          3a

          Paulina Obrębska

          3b

          Religia

          Beata Gorgoń

          PP,0, 1-2ab, 7abc

          Piotr Olechowski

          3ab-4ab, 5-6, 8abc,  

           

          Język polski

          Alina Król

          7a, 8abc

          Wioletta Szajkowska

          4b, 5

          Danuta Szymańska

          6 , 7c

          Wawrowska Dorota

          4a, 7b

          Język angielski

          M.Misztal -Matwiejuk

           1-2ab,4a, 5(gr) 6(gr)

          Agnieszka Mironiuk

          6 (gr), 7-8abc

          Dorota Papis

          PP, 0, 3ab,4b,5(gr)

          Język niemiecki

          Mariola Bukowska

          7- 8abc

          Matematyka

          Jowita Jankowska

          4a,8abc

          Krystyna Rosińska

          4b,6a, 7abc,

          A.Wójcik - Kowalska

          5

           

          Historia

          Wioletta Szajkowska

          4ab,7ab, 8bc

          Danuta Szymańska

          5, 6,7c,8a

          WOS

          Beata Klecha

          8abc

          Przyroda

          Danuta Szymańska

          4ab

          Biologia

          Michał Paczkowski

          5-6, 7-8abc

          Geografia

          Katarzyna Wrobel

          5-6, 7-8abc

          Chemia, fizyka

          Katarzyna Ostrowska

          7-8abc

          Edukacja dla bezpieczeństwa

          Sandra Budryk

           

          8abc

          Technika

          Jolanta Kopiczyńska- Stano

          4ab;5-6

          Muzyka

          Jolanta Kopiczyńska-Stano

          4ab, 5-6,7abc

          Plastyka

          Beata Klecha

          4ab, 5-6,7abc

          Informatyka

          Tomasz Rak

          4a,5, 6, 7-8abc

          Jowita Jankowska

          4b

           

           

          Wychowanie fizyczne

          Andrzej Krzykowski-dz.

          4ab,5, 6,7ac

          Marcin Gal-dz.

          7b8b, 8a8c,

          Marcin Gołębiewski–chł.

          4ab,5,6,7ac

          M.Paczkowski-chł

          7b8b, 8a8c

          Wych.komunikacyjne

          Beata Klecha

          4ab

          Wych do życia                    w rodzinie

          Dorota Papis

          I semestr: 4ab, 8abc

          II semestr:5,6, 7abc

          Doradztwo zawodowe

          Marcin Gołębiewski

          I semestr: 7abc

          II semestr: 8abc

          Nauczyciel współorganizujący

          Katarzyna Gall- Szymańska

           

          Sandra Budryk

          Katarzyna Malewska

          Katarzyna Wróbel

          Anna Purland

           

          Pedagog

          Mariola Karpińska

          IV-VIII

          Renata Rafalska

          PP-III

          Psycholog

          Marcin Milkowski

           

          Logopeda

          Agnieszka Wójcik-Kowalska

           

           

          Świetlica

          Małgorzata Górna- kierownik

          Mariola Bukowska

           

          Biblioteka

          Dorota Wawrowska