• DOSTĘPNOŚĆ NAUCZYCIELI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

          W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

          Dzień tygodnia

          Nazwisko i imię

           

          Godziny

          Miejsce



          PONIEDZIAŁEK

          Król Alina

           

          9.00 – 10.00

          gabinet dyrektora

          Andrianik Beata

           

          12.00 – 12.30

          pokój nauczycielski

          Chrostowska Aneta

           

          14.20 – 15.20

          sala nr 24

          Karpowicz Beata

           

          13.30 – 14.30

          pokój nauczycielski

          Krzemińska Krystyna

           

          13.00 – 13.30

          PP „Jaś i Małgosia”

          Obrębska Paulina

           

          13.00 – 13.30

          pokój nauczycielski

          Purland Anna

           

          9.40 – 10.40

          pokój nauczycielski

          Szajkowska Wioletta

           

          10.50 – 11.50

          pokój nauczycielski





          WTOREK

          Lempek Izabela

           

          9.00 – 10.00

          gabinet dyrektora

          Bukowska Mariola

           

          7.55 – 8.55

          pokój nauczycielski

          Grudzińska Milena

           

          13.00 – 14.00

          sala nr 29

          Krzaczek Dorota

           

          10.45 – 11.15

          sala nr 28

          Krzykowski Andrzej

           

          10.45 – 11.45

          pokój nauczycielski

          Mironiuk Agnieszka

           

          8.10 – 9.10

          pokój nauczycielski

          Obrębska Paulina

           

          10.50 – 11.20

          pokój nauczycielski

          Ostrowska Katarzyna

           

          12.50 – 13.20

          pokój nauczycielski

          Rak Tomasz

           

          9.40 – 10.40

          sala nr 40

          Wawrowska Dorota

           

          13.00 – 14.00

          biblioteka




           

          ŚRODA

          Gall Katarzyna

           

          7.30 – 8.00

          biblioteka

          Bogusławska Katarzyna

           

          9.00 – 9.30

          pokój nauczycielski

          Budryk Sandra

           

          12.00 – 13.00

           

           

          pokój nauczycielski

          Kopiczyńska-Stano Jolanta

           

          11.50 – 12.20

          pokój nauczycielski

          Krzemińska Krystyna

           

          10.15 – 10.45

          PP „Jaś i Małgosia”

          Łełyk Emilia

           

          11.45 – 12.15

          sala nr 36

          Milkowski Marcin

           

          13.00 – 14.00

          gabinet psychologa

          Misztal – Matwiejuk Monika

           

          14.20 – 15.20

          sala nr 21

          Paczkowski Michał

           

          13.40 – 15.40

          sala nr 4

          Papis Dorota

           

          11.35 – 12.35

          pokój nauczycielski

          Rafalska – Taba Renata

           

          7.55 – 8.55

          sala nr 24



           

          CZWARTEK

          Gall Katarzyna

           

          12.35 – 13.05

          biblioteka

          Gołębiewski Marcin

           

          8.50 – 9.50

          pokój nauczycielski

          Kowalczyk Małgorzata

           

          8.45 – 9.45

          pokój nauczycielski

          Krzaczek Dorota

           

          8.00 – 8.30

          sala nr 28

          Łełyk Emilia

           

          13.00 – 13.30

          sala nr 36

          Ostrowska Katarzyna

           

          13.45 – 14.15

          pokój nauczycielski

          Szymańska Danuta

           

          9.40 – 10.40

          pokój nauczycielski

          Rosińska Krystyna

           

          9.50 – 10.50

          pokój nauczycielski



           

          PIĄTEK

          Andrianik Beata

           

          11.35 – 12.05

          sala nr 42

          Bogusławska Katarzyna

           

          11.40 – 12.10

          sala nr 41

          Górna Małgorzata

           

          9.30 – 10.30

          świetlica szkolna

          Kopiczyńska-Stano Jolanta

           

          11.50 – 12.20

          pokój nauczycielski

          Grala Lech

           

          11.50 – 12.50

          pokój nauczycielski

          ks. Olechowski Piotr

           

          7.45 – 8.45

          pokój nauczycielski

          Szaciłowski Michał

           

          8.55

          pokój nauczycielski

          Szerszeń Jolanta

           

          12.30 – 13.30

          sala nr 37

          Wróbel Katarzyna

           

          8.50 – 9.50

          pokój nauczycielski

          Wójcik-Kowalska Agnieszka

           

          12.30 – 13.30

          sala nr 39