• KONSULTACJE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

        •  

          Harmonogram zdalnych konsultacji nauczycieli z rodzicami i uczniami

           

          Nazwisko i imię

          Dzień tygodnia

          Godziny

          Andrianik Beata

          wtorek

          16.00 - 16.45

          Bogusławska Katarzyna

          czwartek

          13.00 - 13.45

          Bukowska Mariola

          wtorek

          15.00 - 16.00

          Gal Marcin

          poniedziałek

          14:30 - 15:15

          Gołębiewski Marcin

          czwartek

          14.30 -  15.15

          Gorgoń Beata

          czwartek

          14.30 - 15.15

          Jankowska Jowita

          środa

          15:00 - 15.45

          Klecha Beata

          wtorek

          14.15 - 15.00

          Kopiczyńska-Stano Jolanta

          środa

          14.00 - 14.45

          Kowalczyk Małgorzata

          wtorek

          16:00 - 16:45

          Król Alina

          czwartek

          15:00 - 15.45

          Krzykowski Andrzej

          piątek

          14.15 - 15.00

          Mironiuk Agnieszka

          środa

          14:00 - 14.45

          Misztal-Matwiejuk Monika

          wtorek

          15:30 - 16:15

          Obrębska Paulina

          czwartek

          16.00 - 16.45

          ks. Olechowski Piotr

          czwartek

          18:30 - 19:15

          Ostrowska Katarzyna

          piątek

          15.00 - 15.45

          Paczkowski Michał

          poniedziałek

          14.15 - 15.00

          Papis Dorota

          wtorek

          16.00 - 17.00

          Prusinowski Kamil

          środa

          14.00 - 14.45

          Rak Tomasz

          poniedziałek

          14:00 - 14:45

          Rosińska Krystyna

          poniedziałek

          14.00 - 14.45

          Szajkowska Wioletta

          poniedziałek

          16.30 - 17.15

          Szerszeń Jolanta

          poniedziałek

          12.30 - 13.15

          Szymańska Danuta

          wtorek

          16.00 - 16.45

          Wasiak Alicja

          czwartek

          10.40 - 11.25

          Wawrowska Dorota

          poniedziałek

          14.00 - 14.45

          Żmijewska Elżbieta

          wtorek

          16.00 - 16.45

          Wójcik-Kowalska Agnieszka

          poniedziałek

          16.00 - 16.45