Nawigacja

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Zajęcia wspierające rozwój ucznia

 

ZAJĘCIA  WSPIERAJĄCE ROZWÓJ UCZNIA

w roku szkolnym 2019/2020

                 

 

Lp

 

Rodzaj zajęć


Dla uczniów klas

 

Termin zajęć

 

Nauczyciel prowadzący

1.

 

Gimnastyka korekcyjna

 

0-III

poniedziałek 11.50 – 12.35

wtorek 7.10 – 7.55
wtorek 12.50 – 13.35

środa 7.10 – 7.55

 

A.Krzykowski

2.

 

Gimnastyka korekcyjna

 

IV-VI

wtorek 7.10 – 7.55

wtorek 12.50 – 13.35

wtorek 13.45 – 14.30

piątek 7.10 – 7.55

 

M.Gołębiewski

3.

Rozwijające kompetancje emocjonalno – społeczne

      Klasy I-III

 

 

Klasy IV-VIII

środa 11.35 – 12.35

 

I grupa – czwartek 13.45 – 14.45

II grupa – czwartek 14.45 – 15.45

(co 2 tygodnie)

I.Lempek

 

 

M.Kowalczyk

 

 

Zajęcia rewalidacyjne

 

poniedziałek 7.00 – 8.00

poniedziałek 7.45 – 8.45

wtorek 7.00 – 8.00

czwartek 13.35 – 14.35

czwartek 14.35 – 15.35

K.Bogusławska

poniedziałek, wtorek 

12.40 – 13.40
środa 7.40 – 8.40

piątek 12.40 – 13.40

B.Gorgoń

poniedziałek 12.40 – 13.40

poniedziałek 13.40 – 14.40

wtorek 13.40 – 14.40

środa 12.40 – 13.40
środa 13.40 – 14.40

czwartek 13.40 – 14.40

S.Budryk

poniedziałek, czwartek

7.00 – 8.00

 

J.Jankowska

 

 

 

środa 7.00 – 8.00

M.Gołębiewski

4.

 Korekcyjno-kompensacyjne

Grupa 1

 

Grupa 2

 

Grupa 3

 

Grupa 4

 

Grupa 5

 

Grupa 6

 

Grupa 7

 

Grupa 8

 

Grupa 9

 

Grupa 10

środa 12.00 – 12.45

 

czwartek 8.00 – 8.45

 

wtorek 12.50 – 13.35

 

wtorek 8.00 – 8.45

 

piątek 13.45 – 14.30

 

poniedziałek 12.50 – 13.35

 

wtorek 12.50 – 13.35

 

czwartek 7.10 – 7.55

 

środa 13.45 – 14.30

 

środa 11.10 – 11.55

R.Rafalska

 

M.Karpińska

 

R.Rafalska

 

M.Karpińska

 

D.Papis

 

M.Karpińska

 

D.Papis

 

M.Karpińska

 

R.Rafalska

 

R.Rafalska

 

 

 

Dydaktyczno-wyrównawcze

 

Klasy I -III

 

1ab

czwartek 11.50 – 12.35

 

P.Obrebska

2ab

piątek 11.50 – 12.35

 

E.Żmijewska

3a

poniedziałek 11.50 – 12.35

E.Łełyk

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

4a

poniedziałek 13.45 – 14.30

M.Kowalczyk

5abc

czwartek 13.45 – 14.30

W.Szajkowska

6abc

piątek 13.45 – 14.30

W.Szajkowska

7-8 ab

poniedziałek  14.40 – 15.25

M.Kowalczyk

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

4a

czwartek 7.00 – 7.45

K.Wróbel

5abc

poniedziałek 7.00 - 7.45                   

( 2 grupy co 2 tygodnie)

K.Wróbel

 

6abc

wtorek 7.00 – 7.45

K.Wróbel

 

7-8ab

wtorek 7.10 – 7.55

J.Jankowska

 

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego

5-6abc

poniedziałek 7.10 –7.55                    

M.Matwiejuk

7ab

środa 7.10 – 7.55                        

M.Matwiejuk

8ab

wtorek 14.40  -15.25

M.Matwiejuk


 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłomłynie im. Żołnierzy I DP im. Tadeusza Kościuszki
    14 - 140 Miłomłyn, ul. Pasłęcka 15
  • (89) 641-31-23 lub 641-31-33

    fax: (89) 641-31-23

Galeria zdjęć