PROJEKTY SZKOLNE

PUNKTY PRZEDSZKOLNE BEZ BARIER

„Punkty przedszkolne bez barier”

Projekt jest realizowany w okresie od 01.09.2017 r. do 30.06.2019 r.

Projekt przewiduje realizację zajęć dodatkowych w punkcie przedszkolnym:

1. w zakresie zajęć rytmiczno-teatralnych – łącznie 105 godzin realizowanych dla 2 grup uczestników, po 52,5 godziny zajęć dla każdej grupy w jednym roku szkolnym, ogółem 210 godzin zajęć rytmiczno-teatralnych w projekcie;

1. w zakresie zajęć z języka angielskiego – łącznie 35 godzin dla 4 grup uczestników, po 8,5 h dla każdej grupy w jednym roku szkolnym, ogółem 70 godzin zajęć z języka angielskiego w projekcie.

W ramach projektu dzieci oraz rodzice, biorący udział w projekcie, będą uczestniczyć w 4 jednodniowych wyjazdach edukacyjnych do Teatru Lalek w Olsztynie oraz w 2 piknikach rodzinnych organizowanych w Wielimowie oraz w Karnitach.

Projekt zakłada również organizację 18 profesjonalnych występów artystycznych oraz 4 spotkania z ciekawym człowiekiem dla dzieci.

Projekt przewiduje 8 zajęcia otwartych dla rodziców podczas zajęć rytmiczno-teatralnych oraz zajęć z języka angielskiego.

W ramach projektu realizowane są zajęcia dodatkowe dla dzieci uczęszczających do punktu przedszkolnego działającego w Publicznej Szkole Podstawowej w Miłomłynie.

W ramach projektu zajęciami dodatkowymi objętych zostanie łącznie 40 dzieci (po 20 dzieci w każdym roku szkolnym).

Zajęcia otwarte oraz wyjazdy edukacyjne adresowane są do 40 rodziców/ opiekunów prawnych dzieci uczestniczących w projekcie (20 osób w każdym roku szkolnym).

info_o_projekcie_-_Punkty_przedszkolne_bez_barier-1.pdf

• Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłomłynie im. I Dywizji Tadeusza Kościuszki