Nawigacja

WYNIKI KLASYFIKACJI ROCZNEJ 2016/2017 | KONKURSY SZKOLNE 2016/2017 | KONKURSY POZASZKOLNE 2016/2017 | SPORT 2016/2017 | Wyniki klasyfikacji śródrocznej 2016/2017 | Roczne wyniki nauczania 2015/2016 | Roczne wyniki nauczania 2014/2015 | Środroczne wyniki nauczania 2014/2015 | Roczne wyniki nauczania 2013/2014 | Śródrocznewyniki nauczania 2013/2014 | Roczne wyniki nauczania 2012/2013 | WYNIKI EWALUACJI ZEWNĘTRZNEJ | SPRAWDZIAN KLAS VI | Konkursy szkolne 2015/2016 | Konkursy szkolne 2014/2015 | Konkursy szkolne 2013/2014 | Konkursy szkolne 2012/2013 | Konkursy szkolne 2011/2012 | Konkursy szkolne do 2011r. | Konkursy pozaszkolne 2015/2016 | Konkursy pozaszkolne 2014/2015 | Konkursy pozaszkolne 2013/2014 | Konkursy pozaszkolne 2012/2013 | Konkursy pozaszkolne 2011/2012 | Konkursy pozaszkolne do 2011r. | Sport 2015/2016 | Sport 2014/2015 | Sport 2013/2014 | Sport - do 2012/2013 | UCZNIOWSKA SZKÓŁKA  WĘDKARSKA | JUDO | Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty

Sukcesy i wyniki

KONKURSY SZKOLNE 2016/2017

RYWALIZACJA O TYTUŁ NAJLEPSZEGO MATEMATYKA SZKOŁY 2016/2017


KLAS IV-VI

Imię i nazwisko

Klasa

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Konkurs matematyczny RACHMISTRZ

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

Sudoku

Suma punktów

Michał Cięszczyk

VIa

          1

                 -

                 1+ 5

       1

         8

Gabriela Zastępowska

VIa

         1+4

                 -

                  1+3

      1+4

        14

Dominik Zyska

VIa

         1+5

               1+4

                 1+ 4

    1

        17

Paulina Kubów

VIa

          1

                 -

                     1

    1 + 5

         8

Krystyna Mieszczaninowa

VIb

      -

              1+5

                     1

       1

     8

Kornelia Iwanowska

VIb

           -

                1

                     1

    1

         3

Paulina Szulc

VIb

           -

                1

                     1

    -

     2

Jakub Kępka

VIa

        1+3

                -

                     -

      -

     4

Filip Burkiewicz

Va

          -

                -

                     1

       -

         1

Bartłomiej Goszka

Va

          -

             1+3

                     1

       -

        5

Stanisław Zawadzki

IVa

          -

             1+4

                  1+5

       -

    11

Wojciech Ptaszkiewicz

IVa

          -

             1+5

                 1+3

       -

    10

Katarzyna Fałdowska

Vb

          -

            1+5

                 1+4

   1+3

        15

Kacper Myśliński

Vb

      -

             1+3

                  1+5

      -

        10

Julia Myślińska

Vb

           -

               1

                  1+3

      -

         5

Jakub Szajkowski           

Vb

          -

                -

                     1

      1

         2

Kacper Wróblewski

VIa

           1

                -

                     -

       -

          1

Oskar Gregorek

VIa

           1

                -

                     -

       -

          1

Zuzanna Rogalska

VIa

           1

               -

                     -

       -

          1

Grzegorz Łątkowski

VIa

          1

               -

                     -

       -

          1

 


 Tytuł Najlepszego Matematyka Szkoły roku 2016/2017 kl.IV-VI otrzymuje   Dominik Zyska

I miejsce – Dominik Zyska    II miejsce – Katarzyna Fałdowska   III miejsce – Gabriela Zastępowska
            

RYWALIZACJA O TYTUŁ NAJLEPSZEGO MATEMATYKA SZKOŁY 2016/2017
KLAS II i III SP MIŁOMŁYN

 

L.p.

Imię i nazwisko

Klasa

Stypendiada wczesnoszkolna - punkty

Kangur matematyczny - punkty

Szkolny konkurs matematyczny kl. II i III - punkty

Suma punktów

1

Adamczyk Filip

II

1

-

-

1

2

Fafińska Alicja

II b

1

5 + 1

3 + 1

11(110p.uzyskanych ze wszystkich konkursów)

3

Ignaczak Dominika

II b

0

-

-

0

4

Karczewska Ada

II c

1

-

-

1

5

Łełyk Urszula

II c

1

1

1

3

6

Ptaszkiewicz Michał

II b

3 + 1

1

1

6

7

Rybacki Sławomir

II b

1

-

-

1

8

Kruszyńsk Wiktor

II a

4 + 1

1

1

7

9

Kwiatkowski Wiktor

II a

1

1

-

2

10

Sobocińsk Krzysztof

II a

1

1

1

3

11

Sotnik Kinga

II b

1

4 + 1

1

7

12

Staszyńska Oliwia

II b

5 + 1

3 + 1

1

11( 116 p. uzyskanych ze wszystkich konkursów)

13

Suchocki Antoni

II a

1

-

-

1

14

Szabelska Oliwia

IIa

1

1

1

3

15

Szostek Fabian

IIb

0

1

-

1

16

Ulatowska-Jankowska Maja

IIb

1

1

1

3

17

Wróblewska Dorota

IIc

-

1

5 + 1

7

18

Wawrzak Piotr

II a

1

-

1

2

19

Adamczyk Maciej

III b

1

3 + 1

5 + 1

11(111p.uzyskanych ze wszystkich konkursów)

20

Brejna Amelia

III a

1

-

-

1

21

Flis Piotr

III a

1

-

-

1

22

Kużbik Filip

III b

5 + 1

5 + 1

4 + 1

17

23

Łakomy Hubert

III a

1

-

-

1

24

Łątkowski Łukasz

III a

3 + 1

-

3 + 1

8

25

Rodzik Wiktor

III a

1

-

-

1

26

Szabelska Wiktoria

III b

4 + 1

4 + 1

-

10

27

Szydło Jakub

III a

1

-

-

1

28

Twardowski Dominik

III a

1

-

1

2

29

Wójcicka Julia

III b

-

-

-

0

30

Kieruczenko Igor

III b

-

-

-

0

31

Fafińska Gabriela

III b

-

1

-

1

32

Orłowska Nikola

II c

-

-

4 + 1

5

33

Sbikowska Daria

II a

-

-

1

1

34

Niewiadomska Julia

II a

-

-

1

1

 

KOMENTARZ DO PODLICZENIA PUNKTÓW KOŃCOWYCH :
Ze względu na tę sama ilość punktów zdobytych w punktacji ogólnej przez 3 osoby Komisja postanowiła zsumować ilość wszystkich punktów uzyskanych przez danego ucznia w poszczególnych konkursach. W rezultacie podliczeń otrzymano

wyniki :


I miejsce – Filip Kuźbik             II miejsce – Oliwia Staszyńska               III miejsce – Maciej Adamczyk

Beata Karpowicz 
Emilia Łełyk

 

 

                          W rywalizacji o tytuł  ,,Najlepszego Matematyka Szkoły” w roku 2016/2017” brało udział 20 uczniów z klas IV-VI .

W ciągu roku dzieci uczestniczyły w czterech konkursach organizowanych na terenie szkoły. Były to : Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap szkolny, Rachmistrz, Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY , Sudoku .

Za zajęcie I miejsca w poszczególnych konkursach uczeń otrzymywał 5 pkt. ,za zajęcie 2 miejsca – 4 pkt.   i za zajęcie 3 miejsca – 3pkt., za udział w konkursie – 1 pkt.

Największą  liczbę punktów i tytuł ,,Najlepszego Matematyka Szkoły kl.IV-VI ‘’zdobył Dominik Zyska  z klasy VIa. Drugie miejsce zajęła Katarzyna Fałdowska  z klasy Vb, a trzecie Gabriela Zastępowska z klasy VIa.

W kategorii klas młodszych ( II-III ) udział wzięło 34 uczniów. W konkursach matematycznych najwięcej punktów i pierwsze miejsce  zdobył Filip Kuźbik  z klasy IIIb , drugie miejsce Oliwia Staszyńska z klasy IIb i trzecie miejsce Maciej Adamczyk z klasy IIIb .

Dla zwycięzców  przewidziane są nagrody pieniężne , które zostaną im wręczone na apelu kończącym rok szkolny 2016/2017.

 

Agnieszka Wójcik-Kowalska
 

 



Rozstrzygnięcie  bibliotecznego konkursu plastycznego 


„Projekt patriotycznego graffiti na koszulce”


    W dniach od 17 do 24  maja 2017 r.  w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny, którego celem było m. in. rozbudzanie wrażliwości twórczej oraz uczuć patriotycznych wśród młodych ludzi. 
    

    W konkursie wzięło udział 9 uczniów z klas 4-6. Prace miały różnorodny charakter. Wykonane zostały z wykorzystaniem różnych technik. Komisja konkursowa, oceniając uczniowskie projekty, brała pod uwagę pomysłowość , oryginalność i estetykę wykonania prac. 
 

Najlepiej poradziły sobie z konkursowym zadaniem wymienione niżej uczennice:


1.    miejsce – Oliwia Stando – klasa VI b
2.    miejsce – Maria Karpińska – klasa IV b
3.    miejsce – Amelia Szabelska – klasa IV a


Zwyciężczynie konkursu otrzymają w nagrodę koszulki z nadrukiem będącym odwzorowaniem ich prac. 

Nauczyciel bibliotekarz 

 



KONKURS MATEMATYCZNY SUDOKU


    Dnia 26 maja2017 r. w Publicznej Szkole Podstawowej odbył się szkolny konkurs matematyczny SUDOKU. Wzięło w nim udział 9 uczniów z klas IV-VI , którzy w ciągu 40 minut mieli do wypełnienia 10 plansz SUDOKU.


Wyniki konkursu :
I miejsce : Paulina Kubów – 7 poprawnie wypełnionych plansz,


II miejsce : Gabriela Zastępowska – 6 poprawnie wypełnionych plansz,


III miejsce : Katarzyna Fałdowska – 5 poprawnie wypełnionych plansz.


Pozostali uczniowie poprawnie wypełnili :
Dominik Zyska – 4 plansze
Krystyna Mieszczaninowa , Wiktor Rafalski – 2 plansze
Kornelia Iwanowska , Michał Cięszczyk – 1 plansza
Jakub Szajkowski – 0 plansz

Konkurs organizowała p. Agnieszka Wójcik - Kowalska
 



SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „TALERZ PEŁEN KOLOROWYCH WITAMIN”

 

W maju odbył się szkolny konkurs plastyczny pod hasłem „Talerz pełen kolorowych witamin” dla klas I- III. Wzięło w nim udział 20 uczniów, a wśród nich 9-ciu zdobyło czołowe miejsca:
 

I miejsce- Adrian Bienias kl. II b, Zofia Szulc kl. II b, Krzysztof Sobociński kl. II a
 

II miejsce- Wiktoria Jastrzębska kl. I a, Weronika Zegadło kl. I a, Wiktor Kwiatkowski kl. II a
 

III miejsce- Larysa Korecka kl. II b, Aniela Szulc kl. II b, Oliwia Staszyńska kl. II b.
                            

Gratulacje!
  

 Pozostałe prace również zasługują na uznanie. Uczniowie wykazali się kreatywnością i znajomością tematu, a sam temat jest podsumowaniem programu „Warzywa i owoce w szkole”.
                              

 Lider Zespołu ds. Promocji Zdrowia:
                                    Ewa Kilman

                       

                                                                                            

                                                             


 



XXI Konkurs  Religijny Diecezji Elbląskiej Fatima – orędzie nadziei na dzisiejsze czasy.

    

    Celem konkursy było zainteresowanie uczniów przesłaniem i miejscem objawień w Fatimie (100 rocznica), podkreślenie roli pastuszków fatimskich jako wzorców w działaniach  katechetycznych, pobudzenie twórczej ekspresji, promowanie zdolnych dzieci.

    W naszej szkole odbyły się dwa konkursy: wiedzy klas IV-VI oraz plastyczny dla uczniów klas I-III w ramach wyżej wymienionego konkursu diecezjalnego.
   

 Etap szkolny konkursu wiedzy przeprowadzono 10.02.2017 r. Wzięło w nim udział 7 uczniów z klas VI A i VI B. Ten etap zwyciężyły następujące uczennice:
 

I miejsce: Maja Paczkowska VI A
II miejsce: Oliwia Stando VI B
III miejsce: Patrycja Łątkowska VIA

 

Te dziewczęta zakwalifikowały się do drugiego etapu i 10.03.2017 r. wzięły udział w konkursie dekanalnym przeprowadzonym w Morągu. Niestety żadna z uczennic nie przeszła do etapu diecezjalnego.
  

   W etapie szkolnym konkursu plastycznego wzięło udział 18 dzieci . Do kolejnego etapu , który odbył się w Morągu wybrano prace następujących uczniów:
 

I miejsce: Aniela Szulc II B
II miejsce: Dorota Wróblewska II C
III miejsce: Adrian Bienias II B

 

  W etapie dekanalnym praca Anieli zajęła I miejsce i została zakwalifikowana do etapu diecezjalnego. Niestety  w Elblągu nie zajęła żadnego znaczącego miejsca.
    Organizatorem konkursów oraz sponsorem nagród na etapie szkolnym była p. Beata Gorgoń
    

                                                                                    Beata Gorgoń
 

                                                          

                                                                              

 



    22 kwietnia obchodzony był Dzień Ziemi. Z tej okazji w naszej szkole przeprowadzono  szkolny konkurs ekologiczny, w którym wzięło udział 45 uczniów.
Konkurs przeprowadzono w dwóch grupach wiekowych: grupa klas II-III (17 uczniów) oraz grupa klas IV-VI(28 uczniów).
Oto wyniki konkursu:


Grupa klas II-III:
    I miejsce- Michał Ptaszkiewicz 
    II miejsce- Kinga Sotnik
    III miejsce- Amelia Brejna
              Oliwia Staszyńska

 

Grupa klas IV-VI:
    I miejsce- Michał Cięszczyk
    II miejsce- Jakub Czarzasty
            Wojciech Ptaszkiewicz
    III miejsce- Kacper Myśliński
             Gabriela Zastępowska

 

Zwycięzcom gratuluję, a wszystkim uczniom dziękuję za udział w konkursie.

                                Organizator: 
nauczyciel przyrody: Teresa Biegańska

 

 



KONKURS  NA  NAJŁADNIEJSZĄ PISANKĘ – ROZSTRZYGNIĘTY!


   W naszej szkole przed Świętami Wielkanocnymi został ogłoszony konkurs  dla klas IV – VI  na najładniej udekorowane jajko. Jajka można było pomalować, okleić  włóczką, ozdobić plasteliną, cekinami lub po prostu narysować na kartce i ozdobić.   W konkursie wzięło udział  19 przepięknie ozdobionych prac. Z pośród przygotowanych prac konkursowych jury  nie mogło wyłonić najładniejszej pisanki, dlatego przydzieliło każdemu uczestnikowi  tytuł „ laureata”. 


Oto lista laureatów konkursu:


1.    Oliwia Duda Vb
2.    Nikola Lewicka Vb
3.    Wiktor Rafalski Vb
4.    Jakub Szajkowski Vb
5.    Sylwester Kamiński Vb
6.    Roksana Kucińska V b
7.    Joanna Wrzeszcz IV a
8.    Amelia Szabelska IVa
9.    Krystian Malak IVb
10.    Jakub Kubów IVa
11.    Kuba Taraszkiewicz IV a
12.    Karolina Łuniewska IVa
13.    Lena Ambroziak IV b
14.    Lena Myślińska IV b
15.    Weronika Chachuła  IVb
16.    Paulina Kubów VIa
17.    Partycja Łątkowska VI a
18.    Grzegorz Łatkowski VIa
19.    Kacper Wróblewski VIa

 

Każdy uczestnik otrzymał dyplom i symboliczny upominek.  GRATULUJEMY !!!
 

Jolanta Stano.

 

http://galeria
 



Rozstrzygniecie konkursów literackich zorganizowanych przez bibliotekę szkolną


 W naszej szkole zorganizowano w ostatnim czasie dwa konkursy literackie – pierwszy na napisanie najciekawszej recenzji  wybranej książki, drugi na wymyślenie najciekawszego zakończenia popularnej opowieści Jana Brzechwy – „Akademii Pana Kleksa”. 


 Oto wyniki obu konkursów:

KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ RECENZJĘ - zwyciężczynią  została Emilia Kazimierczyk z klasy V b, na drugim miejscu znalazła się Emilia Jakubiak z klasy V a, na trzecim zaś Emilia Jeziorska także z V a. Wyróżnienie otrzymał uczeń klasy VI a – Michał Cięszczyk.

W klasyfikacji grupowej wyniki przedstawiały się następująco: 

Klasy IV – 1. miejsce – Aleksandra Witkowska– kl. IV a,
                  2. miejsce –  Marcin Andruszkiewicz – kl. IV b, 
                  3. miejsce – Maria Karpińska – klasa IV b

Klasy V – 1. miejsce – Emilia Kazimierczyk – kl. V b,
                 2. miejsce – Emilia Jakubiak – kl. V a, 
                 3. miejsce – Emilia Jeziorska – klasa V a

Klasy VI – 1. miejsce – Michał Cięszczyk – kl. VI a,
                  2. miejsce –  Kornelia Iwanowska – kl. VI b, 
                  3. miejsce – Jakub Kępka – klasa VI a

 

KONKURS NA  NAJCIEKAWSZE ZAKOŃCZENIE KSIĄŻKI  - pierwsze miejsce zdobyła uczennica klasy VI a – Zuzanna Rogalska, drugie  zajął Bartłomiej Goszka z klasy V a. Na trzecim miejscu uplasował się uczeń klasy IV a – Kuba Taraszkiewicz. Wśród wyróżnionych znaleźli się Wiktor Rafalski z klasy V b i Wojciech Ptaszkiewicz z klasy IV a. 
Wszyscy laureaci otrzymają drobne nagrody i dyplomy. Najciekawsze prace konkursowe zostaną wyeksponowane i udostępnione szerszej  publiczności podczas ogólnoszkolnej imprezy „Miłomłyn czyta książki” .

Wiesława Godek 

 



Stypendiada wczesnoszkolna 2017 – znamy już wyniki!!!

 

   28 lutego 2017 r. na stronie internetowej www.stypendiada.pl została opublikowana lista laureatów Ogólnopolskiego  Projektu  Stypendialnego organizowanego  przez Firmę edukacyjną „Orzeł” w Skierniewicach.

Spośród 37 uczniów z klas drugich i trzecich startujących w tegorocznej edycji uczennica klasy drugiej c Oliwia Staszyńska otrzymała wyróżnienie w konkursie matematycznym „Plusik”, uczennice klas: drugiej c Aniela Szulc i  trzeciej a Amelia Brejna otrzymały wyróżnienie w konkursie plastycznym „Plastuś”.

Dziękujemy  wszystkim uczniom i ich wychowawcom za udział i gratulujemy  wyróżnień 

Szkolny koordynator konkursu Beata Andrianik

 



KONKURS MATEMATYCZNY RACHMISTRZ


   Dnia 16 grudnia  2016 r. w Publicznej Szkole Podstawowej odbył się szkolny konkurs matematyczny RACHMISTRZ. Organizatorem konkursu była  p. Agnieszka Wójcik - Kowalska. W zmaganiach uczestniczyło 16 uczniów klas IV-VI, którzy w ciągu 40 minut wykonywali obliczenia rachunkowe.
 

Wyniki konkursu:


RACHMISTRZ KLAS IV- Wojciech Ptaszkiewicz
RACHMISTRZ KLAS V- Katarzyna Fałdowska
RACHMISTRZ KLAS VI- Krystyna Mieszczaninowa

Uczniowie ci otrzymali po 5 punktów.


Za zajęcie kolejnych miejsc uczniowie otrzymali po  4 i 3 punkty.  
Stanisław Zawadzki – 4 pkt.
Karolina Łuniewska – 3 pkt.
Mirella Kalinowska – 4 pkt.
Bartłomiej Goszka – 3 pkt.
Kacper Myśliński – 3pkt.
Dominik Zyska – 4 pkt.
Maja Paczkowska- 3 pkt.

 



Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”

 

19 grudnia 2016 roku zakończył się szkolny etap konkursu organizowanego przez Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej przy współpracy innych instytucji i organizacji. 

W konkursie startowali chętni uczniowie klas I – VI. Ich prace przekazaliśmy do Urzędu Miasta i Gminy w Miłomłynie, gdzie powołane przez burmistrza jury wyłoni te najlepsze i przekaże na szczebel powiatowy. Życzymy powodzenia

Beata Andrianik i Jolanta Kopiczyńska - Stano
 

Wiadomości

Kontakt

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłomłynie im. I Dywizji Tadeusza Kościuszki
    14 - 140 Miłomłyn, ul. Pasłęcka 15
  • (89) 641-31-23 lub 641-31-33

    fax: (89) 641-31-23

Galeria zdjęć