Nawigacja

KONKURSY SZKOLNE 2018/2019 | KONKURSY POZASZKOLNE 2018/2019 | SPORT 2018/2019 | WYNIKI KLASYFIKACJI ROCZNEJ 2017/2018 | WYNIKI KLASYFIKACJI ŚRÓDROCZNEJ 2017/2018 | Wyniki klasyfikacji rocznej 2016/2017 | Wyniki klasyfikacji śródrocznej 2016/2017 | Roczne wyniki nauczania 2015/2016 | Roczne wyniki nauczania 2014/2015 | Środroczne wyniki nauczania 2014/2015 | Roczne wyniki nauczania 2013/2014 | Śródrocznewyniki nauczania 2013/2014 | Roczne wyniki nauczania 2012/2013 | WYNIKI EWALUACJI ZEWNĘTRZNEJ | SPRAWDZIAN KLAS VI | konkursy szkolne 2017/2018 | Konkursy szkolne 2016/2017 | Konkursy szkolne 2015/2016 | Konkursy szkolne 2014/2015 | Konkursy szkolne 2013/2014 | Konkursy szkolne 2012/2013 | Konkursy szkolne 2011/2012 | Konkursy szkolne do 2011r. | konkursy pozaszkolne 2017/2018 | Konkursy pozaszkolne 2016/2017 | Konkursy pozaszkolne 2015/2016 | Konkursy pozaszkolne 2014/2015 | Konkursy pozaszkolne 2013/2014 | Konkursy pozaszkolne 2012/2013 | Konkursy pozaszkolne 2011/2012 | Konkursy pozaszkolne do 2011r. | Sport 2017/2018 | Sport 2016/2017 | Sport 2015/2016 | Sport 2014/2015 | Sport 2013/2014 | Sport - do 2012/2013 | UCZNIOWSKA SZKÓŁKA  WĘDKARSKA | JUDO | Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty

Sukcesy i wyniki

Konkursy szkolne 2015/2016

 

 

        9 czerwca odbył się SZKOLNY KONKURS KALIGRAFICZNY DLA KLAS PIERWSZYCH. Wzięło w nim udział 11 uczniów z klas: I a, I b i I c. Zwycięzcami zostali: I miejsce- Oliwia Staszyńska kl. I b, II miejsce- Michał Szałkowsk kl. I a, III miejsce- Oliwia Szabelska kl. I a. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Oni naprawdę piszą pięknie!

 

                                   Organizatorzy: Beata Andrianik, Ewa Kilman, Paulina Zalewska

 

 

 

                                                                                             

                                                                               

 

 

 

RYWALIZACJA O TYTUŁ NAJLEPSZEGOMATEMATYKA SZKOŁY 2015/2016

 

 

W roku szkolnym 2015/2016 w Publicznej Szkole Podstawowej po raz kolejny odbył się konkurs na NAJLEPSZEGO MATEMATYKA w dwóch kategoriach: klasy II-III i klasy IV-VI.

 

  1. Organizatorzy konkursu:

  • p. Jowita Jankowska i p. Agnieszki Wójcik-Kowalskiej - w klasach IV-VI

  • Wychowawcy klas II i III :p. Alicja Wasiak, p. Elżbieta Żmijewska

  1. Cele konkursu:

  • promowanie matematyki wśród uczniów

  • rozwijanie zainteresowań i wspieranie uzdolnień matematycznych uczniów

  • wdrażanie uczniów do samodzielnej i systematycznej pracy

  • kształtowanie umiejętności logicznego i twórczego myślenia

  • rozwijanie sprawności rachunkowej

  • mobilizowanie i motywowanie uczniów do rozwiązywania matematycznych problemów

  • propagowanie wśród uczniów atmosfery zdrowej rywalizacji

  • kształtowanie umiejętności samodzielnego zdobywania wiedzy z różnych źródeł

  1. Uczestnicy konkursu:

  • 19 uczniów, w tym 10 z klas II i 9 z klas III

  • 43 uczniów, w tym 13 z klas IV, 18 z klas V, 12 z klas VI

 

  1. Punktacja

Każdy uczeń, który uczestniczy w konkursach matematycznych organizowanych na terenie szkoły otrzymał:

  • 1 pkt za udział w konkursie matematycznym

dodatkowo

  • 5 pkt- za zajęcie I miejsca

  • 4 pkt- za zajęcie II miejsca

  • 3pkt- za zajęcie III miejsca

 

 

V. ciągu roku odbyły się konkursy matematyczne:

  • klasy IV-VI

  • Szkolny Konkurs Matematyczny- XI 2015

  • Szkolny Konkurs Matematyczny Rachmistrz- I 2016

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur- III 2016

  • Sudoku- VI 2016

VII. Wyniki rywalizacji

 

  • klasy II-IIII

 

Imię i nazwisko

 

klasa

 

Ogólnopolski konkurs matematyczny „Plusik”

 

Międzynarodowy

konkurs matematyczny „Maluch”

 

Szkolny konkurs matematyczny kl. II i III

 

Suma punktów

Łukasz Łątkowski

II a

1

-

1

2

Igor Czermiński

II a

1

-

-

1

Jakub Szydło

II a

5+1

-

3+1

10

Norbert Kacprzak

II a

5+1

-

-

6

Hubert Łakomy

II a

1

-

-

1

Aleksander Stanisławski

II a

4 +1

4 +1

1

11

Dominik Twardowski

II a

1

-

-

1

Maciej Adamczyk

II b

5+1

-

5+1

12

Maciej Baniewski

II b

-

-

1

1

Filip Kuźbik

II b

-

5+1

4+1

11

Karolina Łuniewska

III a

1

-

-

1

Wojciech Ptaszkiewicz

III a

1

3+1

5+1

11

Stanisław Zawadzki

III a

4+1

5+1

3 +1

15

Alan Górski

III a

-

-

1

1

Marcin Andruszkiewicz

III b

3+1

1

-

5

Stanisław Fafiński

III b

1

1

1

3

Maria Karpińska

III b

1

1

-

2

Michalina Matwiejuk

III b

1

-

-

1

Mikołaj Orpel

III a

5+1

4+1

5+1

17

Ilość uczestników

 

16

8

11

 

 

Po podliczeniu wszystkich punktów, w konkursie na najlepszego matematyka szkoły klas II-III zwycięzcami zostają uczniowie:

 

  • I miejsce – Mikołaj Orpel kl. III b

  • II miejsce – Stanisław Zawadzki kl. III a

  • III miejsce – Maciej Adamczyk kl. II b

  •  

  • Klasy IV-VI

Imię i nazwisko

Klasa

Szkolny Konkurs Matematyczny

Międzynarodo-wy Konkurs Matematyczny KANGUR

Szkolny Konkurs Matema-tyczny Rachmistrz

SUDOKU

Suma punktów

Damian Adamczyk

VI a

-

-

1

-

1

Damian Jaskółowski

VI a

1

-

1

1 + 3

6

Paweł Kazimierczyk

VI a

1

1 + 3

-

-

5

Karol Wityczyn

VI a

1

1

1

1 + 4

8

Paulina Zakrzewska

VI a

1

1

1 + 3

1 + 4

11

Oliwia Ziółkowska

VI a

-

-

-

1 + 3

4

Paulina Czerwińska

VI b

1

-

-

-

1

Karolina Karabinowska

VI b

1 + 4

1 + 5

-

1

12

Marta Karpińska

VI b

1

-

-

1

2

Kacper Lipka

VI b

1+ 5

1 + 4

1 + 4

1 + 4

21

Aleksandra Masłowska

VI b

-

-

1 + 5

-

6

Emilia Myślińska

VI b

1

-

1

-

2

Michał Cięszczyk

V a

-

-

1 + 4

-

5

Wiktoria Grudzińska

V a

-

-

1

-

1

Patrycja Łątkowska

V a

-

1 + 4

1 + 3

-

9

Paulina Kubów

V a

-

1 + 3

1

1

5

Maja Paczkowska

V a

-

1

1 + 5

-

7

Zuzanna Petka

V a

-

-

1

-

1

Zuzanna Rogalska

V a

-

1

1

-

2

Gabriela Zastępowska

V a

1

1 + 4

1

1 + 3

11

Dominik Zyska

V a

1 + 3

1 + 5

1 + 3

1

15

Dominik Boratyński

V b

-

-

-

1

1

Kornelia Iwanowska

V b

-

-

1

-

1

Aleksandra Budrewicz

V b

-

-

1

-

1

Dawid Puczyński

V b

-

-

-

1

1

Patrycja Sielewicz

V b

-

-

-

1

1

Robert Laskowski

V b

-

-

-

1

1

Oliwia Stando

V b

-

-

1

1

2

Paulina Szulc

V b

-

-

1

1

2

Hanna Zielonka

V b

-

-

-

1

1

Aleksandra Chachuła

IV a

-

-

-

1

1

Aleksandra Czarzasta

IV a

-

-

-

1

1

Jakub Czarzasty

IV a

-

1

-

-

1

Bartłomiej Goszka

IV a

-

1 + 4

1 + 5

1 + 5

17

Emilia Jakubiak

IV a

-

1

-

-

1

Julia Myślińska

IV a

-

1 + 3

1 + 3

-

8

Kacper Myśliński

IV a

-

1

1 + 4

-

6

Dawid Orkisiewicz

IV a

-

1 + 3

1 + 3

1

9

Wiktor Rafalski

IV b

-

1

1

-

2

Jakub Szajkowski

IV b

-

1

-

-

1

Katarzyna Fałdowska

IV b

-

1 + 5

1 + 3

1

11

Mirela Kalinowska

IV b

-

-

1 + 3

-

4

Emilia Kazimierczyk

IV b

-

1

1

1

3

Ilość uczestników

 

11

21

28

23

 

 

Po podliczeniu wszystkich punktów, w konkursie na najlepszego matematyka szkoły klas IV-VI zwycięzcami zostają uczniowie:

 

  • I miejsce – Kacper Lipka kl. VI b

  • II miejsce – Bartłomiej Goszka kl. IV a

  • III miejsce – Dominik Zyska kl. V a

 

Nagrody pieniężne zostaną wręczone przez przedstawiciela Rady Gminy Miłomłyn na apelu kończącym rok szkolny 2015/2016 w dniu 24.06.2016r.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów .

 

Szkolny koordynator: Jowita Jankowska

 

                                                                                                                                                                                                

 

4 czerwca 2016 r. odbył się szkolny konkurs przyrodniczy dla uczniów klas IV-VI. Wzięło w nim udział 12 uczniów.

 

Oto wyniki:

 

Klasy czwarte:

 

I miejsce: Jakub Szajkowski

II miejsce: Mirella Kalinowska

III miejsce: Wiktor Rafalski

 

Klasy piąte:

 

I miejsce: Oliwia Stando

II miejsce: Zuzanna Rogalska

III miejsce: Maja Paczkowska

 

Klasy szóste:

 

I miejsce: Kacper Lipka

II miejsce: Julia Mostowa

 

 

Zwycięzcy otrzymają dyplomy i nagrody, które ufundowało Nadleśnictwo w Miłomłynie.

Wszystkim uczestnikom gratuluję wyników oraz dziękuję za udział w konkursie. Szczególne gratulacje składam zwycięzcom.

 

 

Organizator:

nauczyciel przyrody

Teresa Biegańska

 

 

 

Protokół z Ogólnopolskiego Konkursu Multimedialnego „Nasze Nadleśnictwo”

 

  31.05.2016 r. zakończył się Ogólnopolski Konkurs Multimedialny „Nasze Nadleśnictwo”. W etapie szkolnym wzięły udział 4 drużyny trzyosobowe.

Najciekawszą pracę multimedialną wykonała drużyna w składzie:

Oliwia Ziółkowska

Wiktor Kuliś

Karol Wityczyn                                                                                                     

 Została ona wysłana do organizatorów konkursu w Warszawie.

Zwycięzcy etapu szkolnego otrzymają dyplomy i nagrody, które ufundowało Nadleśnictwo w Miłomłynie.

Wszystkim uczestnikom gratuluję i dziękuję za udział w konkursie. Szczególne gratulacje składam zwycięzcom.

 

 Organizator: nauczyciel przyrody Teresa Biegańska    

 

 

ROZSTRZYGNIĘCIE CAŁOROCZNYCH KONKURSÓW BIOBLIOTECZNYCH:

 

  1. „Czytamy i naklejamy” – konkurs czytelniczy dla klas pierwszych:

 

I miejsce – Krzysztof Sobociński, klasa I a (przeczytała 151 książek)

II miejsce – Urszula Łełyk, klasa I c (przeczytała 117 książek)

III miejsce – Adrian Bienias, klasa I b (przeczytał 80 książek)

Pozostali uczestnicy konkursu: Karol Prześniak (47 książek), Piotr Wawrzak  (41 książek),  Dorotka Wróblewska ( 33 książki), Filip Adamczyk  (31 książek), Hubert Dyczewski (27 książek), Oliwia Szabelska (23 książki),  Kinga Sotnik (20 książek),  Alicja Fafińska (20 książek),  Anielka Szulc (14 książek),   Larysa Korecka ( 13 książek), Wójcik Olga (10 książek),  Wiktor Kruszyński(7 książek), Lenka Szymańska (5 książek), Zosia Szulc (2 książki), Maja Ulatowska i Michał Ptaszkiewicz po1 książce. 

  1. „Kto przeczyta najwięcej stron” – konkurs czytelniczy dla klas II –III:

 

I miejsce –  Karolina Łuniewska klasa III a – 6782 strony

II miejsce – Stanisław Fafiński  klasa III b –  3191 stron

III miejsce –  Daria Sbikowska  klasa II a –  1914 stron

Pozostali uczestnicy konkursu:  – Nadia Korpysa - 1433 strony,  Aleksandra Jakubczyk -  1215 stron,  Paulina Rugała -1155 stron,  Gabrysia Fafińska - 945 stron,  Kinga Dobrzeniecka – 878 stron,   Łukasz Łątkowski – 831 stron,  Wiktoria Folgert 796 -  stron, Wiktoria Powierża – 742 strony, Wiktoria Szabelska – 610 stron, Joanna Kucińska – 557 stron, Zosia Tomaszewska – 324 strony, Julia Wrona – 146 stron, Mikołaj Orpel – 86 stron, Hubert Łakomy – 27 stron. 

  1. „Kto przeczyta najwięcej stron” - konkurs czytelniczy dla klas IV – VI:

 

I miejsce – Patrycja Łątkowska –  17 100stron

II miejsce –  Jakub Czarzasty – 12 996  stron

III miejsce – Emilia Myślińska  –  9585 stron

Pozostali uczestnicy konkursu:  Oliwia Stando – 9182 strony,  Paulina Kubów – 8471  stron,  Wiktoria Jerenkiewicz – 6989  stron,  Zuzanna Sawka –  6277 stron,  Wiktoria Grudzińska –5503  strony, Amelia Żach  – 5229  stron,  Kucińska Roksana – 4105  stron, –  Aleksandra Chachuła – 4059 stron, Emilia Kazimierczyk  – 4046 stron, Aleksandra Czarzasta –  3681 stron,  Aleksandra Masłowska – 3515 stron,   Oliwia Duda – 2623 strony, Katarzyna Fałdowska – 1289 stron, Żaneta Żmigrodzka – 1205 stron, Krystian Żach – 1156 stron, Wiktoria Maier – 851 stron, Weronika Rusin - 668  stron, Zuzanna Kozakiewicz – 588 stron, Oliwia Czerw – 410 stron.

 

 

SZTUKA PIĘKNEGO SŁOWA

 

   W piątek 6 maja 2016 r. w naszej szkole po raz kolejny odbył się konkurs recytatorski. Wzięło w nim udział siedmiu uczniów z klas I – III oraz trzynastu z klas IV – VI. Każdy z uczestników zaprezentował jeden utwór poetycki. Liczyło się nie tylko opanowanie pamięciowe tekstu, ale także  piękna recytacja. Jury miało trudne zadanie.  Po długich obradach zdecydowało, że laureatami konkursu zostaną następujące  osoby:

            Grupa młodsza:

I MIEJSCE – Zofia Tomaszewska – klasa II b

II MIEJSCE – Gabriela Fafińska – klasa II b

III MIEJSCE – Szabelska Wiktoria _- klasa II b

            Grupa starsza

I MIEJSCE – Patrycja Sielewicz – klasa V b

II MIEJSCE – Emilia Jakubiak – klasa IV a

III MIEJSCE – Paulina Szulc – klasa V b

            Kilka dni później, w środę 11 maja, czworo najlepszych recytatorów (po dwoje z każdej grupy wiekowej) wzięło  udział w Eliminacjach Gminnych.  Zakończyły się one sukcesem dwóch uczennic  – Gabrysi Fafińskiej i Patrycji Sielewicz. Obie będą reprezentować naszą szkołę w konkursie powiatowym, który odbędzie się już 18 maja w  ostródzkim zamku. Życzymy im sukcesów.

Wiesława Godek, Małgorzata Górna

 

galeria

 

 

ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”

 

W dniu 21 grudnia 2015 r. rozstrzygnęliśmy szkolny etap

Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom”

dla klas 0 - III, którego organizatorami są:

Zarząd Główny i Zarządy Oddziałów Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Do etapu gminnego przekazane zostały prace pięciu uczniów:

  • Bartłomieja Wujtewicza – „Krasnoludki”

  • Adriana Bieniasa, Wiktorii Markowskiej i Oliwii Staszyńskiej – klasa I b

  • Jakuba Kubów – klasa III b

 

Wszystkim wychowawcom dziękujemy za przeprowadzenie eliminacji szkolnych, wyróżnionym uczniom życzymy sukcesów w kolejnych etapach.

 

Szkolny koordynator konkursu Beata Andrianik

 

 

KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I – III

,,MÓJ ULUBIONY OWOC”, ,, MOJE ULUBIONE WARZYWO”

 

Konkurs miał na celu promowanie zdrowego stylu życia. Spotkał się z dużym zainteresowaniem najmłodszych uczniów. Wystawkę prac można było oglądać w holu naszej szkoły w dniach 22. 10. 15 r. - 2. 11. 15 r.

Laureaci konkursu:

I miejsce – Hubert Dyczewski – kl. I ,,c”

Krzysztof Sobociński – kl. I ,,a”

II miejsce – Lena Szymańska – kl. I ,,a”

Ada Karczewska – kl. I ,,c”

III miejsce – Karol Prześniak – kl. I ,,c”

Dorota Wróblewska – kl. I ,,c”

Wyróżnienia: Ignaczak Dominika (kl. I ,,c”), Wityczyn Marta (kl. I ,,c”), Zawieska Norbert

(kl. I ,,c”), Szabelska Wiktoria (kl. II ,,b”), Brejna Amelia (kl. II ,,a”).

Laureaci i wyróżnieni otrzymali dyplomy i drobne upominki podczas uroczystego apelu z okazji Narodowego Swięta Niepodległości.

 

Beata Karpowicz

 

                                        

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłomłynie im. Żołnierzy I DP im. Tadeusza Kościuszki
    14 - 140 Miłomłyn, ul. Pasłęcka 15
  • (89) 641-31-23 lub 641-31-33

    fax: (89) 641-31-23

Galeria zdjęć