Nawigacja

KONKURSY SZKOLNE 2017/2018 | KONKURSY POZASZKOLNE 2017/2018 | SPORT 2017/2018 | WYNIKI KLASYFIKACJI ROCZNEJ 2016/2017 | Wyniki klasyfikacji śródrocznej 2016/2017 | Roczne wyniki nauczania 2015/2016 | Roczne wyniki nauczania 2014/2015 | Środroczne wyniki nauczania 2014/2015 | Roczne wyniki nauczania 2013/2014 | Śródrocznewyniki nauczania 2013/2014 | Roczne wyniki nauczania 2012/2013 | WYNIKI EWALUACJI ZEWNĘTRZNEJ | SPRAWDZIAN KLAS VI | Konkursy szkolne 2016/2017 | Konkursy szkolne 2015/2016 | Konkursy szkolne 2014/2015 | Konkursy szkolne 2013/2014 | Konkursy szkolne 2012/2013 | Konkursy szkolne 2011/2012 | Konkursy szkolne do 2011r. | Konkursy pozaszkolne 2016/2017 | Konkursy pozaszkolne 2015/2016 | Konkursy pozaszkolne 2014/2015 | Konkursy pozaszkolne 2013/2014 | Konkursy pozaszkolne 2012/2013 | Konkursy pozaszkolne 2011/2012 | Konkursy pozaszkolne do 2011r. | Sport 2016/2017 | Sport 2015/2016 | Sport 2014/2015 | Sport 2013/2014 | Sport - do 2012/2013 | UCZNIOWSKA SZKÓŁKA  WĘDKARSKA | JUDO | Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty

Sukcesy i wyniki

SPORT 2017/2018

JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE

 

  Dnia 25 września 2017 roku na stadionie LKS Tęcza Miłomłyn odbyły się Jesienne Biegi Przełajowe. W tej masowej imprezie sportowo-rekreacyjnej wzięły udział uczniowie wszystkich szkół podstawowych z terenu Gminy Miłomłyn. Począwszy od dzieci pięcioletnich, a kończąc na uczniach klas VII w sportowej rywalizacji uczestniczyło blisko 400 sportowców. Najlepsi zawodnicy w swoich kategoriach wiekowych otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy ufundowane przez UKS Lider Miłomłyn.

    Andrzej Krzykowski

DZIECI   PIĘCIOLETNIE 

DZIEWCZĘTA                                                                  CHŁOPCY
1.Wujtewicz Alicja    1. Wójcik Kornel
2. Bujalska Ewa    2. Zaranek Nikodem
3. Wielichowska Adrianna    3. Radecki Marcin
4. Zalewska Dominika    4. Warmiński kamil
5. Kurowska Katarzyna    5. Krajza Kamil
6. Ignaczewska Hanna    6. Mattes Karol

DZIECI SZEŚCIOLETNIE

DZIEWCZĘTA                                                                   CHŁOPCY
1.    Kolada Joanna                                                          1. Sobociński Szymon
2.    2. Kowalska Ada                                                      2. Jastrzębski Błażej
3.    Walczak Maria                                                         3. Karczewski Jakub
4.    Ratajczyk Nikola                                                      4. Małachowski Antoni
5.    Ambroziak Laura                                                      5. Wojciechowski Hubert
6.    Jeziorska Katarzyna                                                  6. Jabłoński Filip

I KLASA 

DZIEWCZĘTA                                                                   CHŁOPCY
1.    Kolada  Maja                                                           1. Kuciński Antoni
2.    Bujalska Natalia                                                      2. Płotek Kacper
3.    Kudła Nina                                                              3. Krajza Alan
4.    Krawczyk Iwona                                                     4. Wujtewicz Bartek
5.    Duda Dominika                                                       5. Falkowski Tomasz
6.    Kalinowska Katarzyna                                            6. Dęby Tymek

II KLASA 

DZIEWCZĘTA 
1.    Jabłońskia Alicja                                                     1.Szymański Michał 
2.    Jedlińska Julia                                                         2. Bujalski Aleks
3.    Bednarczyk zofia                                                    3. Maier Antoni
4.    Adamczyk Hanna                                                   4. Ózen jakub
5.    Góralska Agata                                                       5. Lisewski Krzysztof
6.    Czarnecka Maja                                                      6. Śmiatacz Fabian

III KLASA 
DZIEWCZĘTA                                                                  CHŁOPCY

1.    Maja Ulatowska- Jankowska                                 1. Szymański Marcin
2.    Nikola Orłowska-Sitek                                          2. Sobociński Krzysztof
3.    Niewiadomska Julia                                               3. Wawrzak Piotr
4.    Zuzanna Apsel                                                       4. Szostek Fabian
5.    Oliwia Jabłońska                                                    5. Czech Wiktor
6.    Zaborowska Zuzanna                                             6. Czech Karol 


IV KLASA 

DZIEWCZĘTA                                                                  CHŁOPCY

1.    Szwarczak Iwona                                                    1. Kuźbik Filip                         
2.    Folgert Wiktoria                                                      2. Stanisławski Aleksander
3.    Paśnikowska Laura                                                 3. Sobótko Wiktor
4.    Fafińska Gabriela                                                    4. Jastalski Antoni
5.    Tomaszewska Zofia                                                5. Czarzasty Bartek
6.    Kucińska Joanna                                                     6. Klonowski Dominik


V KLASA

DZIEWCZĘTA                                                                 CHŁOPCY

1.    Szostek Aleksandra                                                 1. Legęza Kacper
2.    Łuniewska Karolina                                                2. Górski Alan
3.    Lisewska Julia                                                         3. Andruszkiewicz Miachał
4.    Jkaubczyk Aleksandran                                           4. Kubów Jakub
5.    Żmigrodzka Katrzyna                                              5. Kic Piotr
6.    Powierża Wiktoria                                                   6. Fafiński Stanisław

VI KLSA 

DZIEWCZĘTA                                                               CHŁOPCY

1.    Kozakiewicz Zuzanna                                           1. Skolmowski Tomasz
2.    Żmigrodzka Katarzyna                                          2. Skolmowski Damian
3.    Masłowska Agata                                                  3. Koziej Karol
4.    Kucińska Daria                                                      4. Kwiatkowski Kewin
5.    Lewicka Nikola                                                     5. Goszka Bartek
6.    Duda Oliwia                                                          6. Apsel Dawid

VII KLASA 

DZIEWCZĘTA                                                                CHŁOPCY

1.    Szulc Paulina                                                       1. Łukasik Grzegorz
2.    Budrewicz Aleksandra                                         2. Rutkowski Mateusz
3.    Szwarczak Justyna                                            3. Bobrowicz Dawid
4.    Paczkowska Maja                                              4. Żach Krystian
5.    Mieszczaninowa Kystyna                                  5. Wróblewski Kacper
6.    Darmstetter Wiktoria                                         6. Cięszczyk Michał

 

http://galeria


Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski Młodzików w Baseball

 

W dniach 22-24 września 2017 w Działdowie odbywały się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski Młodzików w Baseballu. Była to dla nas najważniejsza impreza sezonu, ciężko pracowaliśmy nad umiejętnościami oraz formą na ten turniej. W turnieju reprezentowaliśmy oczywiście województwo Warmińsko-Mazurskie i dzięki dotacji z Warmińsko-Mazurskiej Federacji Sportu mogliśmy przygotowywać się na licznych zgrupowaniach szkoleniowych.
Do rywalizacji stanęło sześć drużyn reprezentujących centralną i północną część Polski. Po bardzo zaciętych grach nasza drużyna zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski. Znaleźliśmy się w gronie najlepszych czyli takich drużyn jak Centaury Warszawa , Stal Bis Kutno, Kruki Augustów, Dęby Osielsko, Comets Mazowsze.
Nasi reprezentanci:
Skolmowski Tomasz, Skolmowski Damian, Wityczyn Adam, Legęza Kacper, Ulatowski Kasper, Olszewski Konrad, Koziej Karol, Dziki Filip, Michał Łuniewski 
 
Andrzej Krzykowski
 
                            

Aktualności

Kontakt

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłomłynie im. I Dywizji Tadeusza Kościuszki
    14 - 140 Miłomłyn, ul. Pasłęcka 15
  • (89) 641-31-23 lub 641-31-33

    fax: (89) 641-31-23

Galeria zdjęć