Nawigacja

KONKURSY SZKOLNE 2018/2019 | KONKURSY POZASZKOLNE 2018/2019 | SPORT 2018/2019 | WYNIKI KLASYFIKACJI ROCZNEJ 2017/2018 | WYNIKI KLASYFIKACJI ŚRÓDROCZNEJ 2017/2018 | Wyniki klasyfikacji rocznej 2016/2017 | Wyniki klasyfikacji śródrocznej 2016/2017 | Roczne wyniki nauczania 2015/2016 | Roczne wyniki nauczania 2014/2015 | Środroczne wyniki nauczania 2014/2015 | Roczne wyniki nauczania 2013/2014 | Śródrocznewyniki nauczania 2013/2014 | Roczne wyniki nauczania 2012/2013 | WYNIKI EWALUACJI ZEWNĘTRZNEJ | SPRAWDZIAN KLAS VI | konkursy szkolne 2017/2018 | Konkursy szkolne 2016/2017 | Konkursy szkolne 2015/2016 | Konkursy szkolne 2014/2015 | Konkursy szkolne 2013/2014 | Konkursy szkolne 2012/2013 | Konkursy szkolne 2011/2012 | Konkursy szkolne do 2011r. | konkursy pozaszkolne 2017/2018 | Konkursy pozaszkolne 2016/2017 | Konkursy pozaszkolne 2015/2016 | Konkursy pozaszkolne 2014/2015 | Konkursy pozaszkolne 2013/2014 | Konkursy pozaszkolne 2012/2013 | Konkursy pozaszkolne 2011/2012 | Konkursy pozaszkolne do 2011r. | Sport 2017/2018 | Sport 2016/2017 | Sport 2015/2016 | Sport 2014/2015 | Sport 2013/2014 | Sport - do 2012/2013 | UCZNIOWSKA SZKÓŁKA  WĘDKARSKA | JUDO | Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty

Sukcesy i wyniki

Konkursy szkolne do 2011r.

 

Konkurs historyczny „Mój ulubiony władca Polski”

 

W dniu 17.05.2011 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Miłomłynie odbyły się eliminacje konkursu historycznego pod nazwą „ Mój ulubiony władca Polski” dla klas IV- VI. Organizatorem konkursu był  nauczyciel historii– Wioletta Szajkowska.

Uczniowie w ciągu dwóch tygodni mieli przygotować album lub plakat – „Mój ulubiony władca Polski”.

Komisja w składzie - p. Wioletta Szajkowska, p. Izabela Lempek, p. Beata Gorgoń – oceniła prace uczniów i wyłoniła laureatów.

Pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Adamczyk z klasy IV b (album - Mieszko I), drugie miejsce –Ewelina

Ziółkowska  klasy IV a (plakat - Bolesław Chrobry), i trzecie – Tomasz Głowacki z klasy V (album - Władysław Jagiełło).

Uczniowie otrzymają dyplomy oraz nagrody książkowe.

 

                                                                                              Organizator:

                                                                                            Wioletta Szajkowska

"ZDROWY STYL ŻYCIA"

 

11 maja 2011 roku odbył się szkolny konkurs „Zdrowy styl życia”.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce  -   Aleksandra Iwin (17 pkt)

                         Izabela Osiecka (17 pkt)

 

II miejsce - Aleksandra Kochańczyk (16 pkt)

                         Patryk Lis (16 pkt.)

 

III miejsce   - Michał Dąbrowski (15 pkt)       

                           Natalia Kowalczyk (15 pkt)

                           Daria Łukasik (15 pkt)

                          Mateusz Łuniewski (15 pkt)

 

IV miejsce  - Wiktoria Adamczyk (14 pkt)

                          Michał Lempek (14pkt)

                           Klaudia Pasierowska) (14pkt)

 

V miejsce     - Marcelina Bednarska (13 pkt)

                           Weronika Gąsior (13pkt)

                           Natalia Rutkowska (13 pkt)

                          Ewelina Ziółkowska (13pkt)

 

VI miejsce   - Kamil Czajkowski (12 pkt)

                           Damian Dyczewski (12 pkt)

                           Tomasz Głowacki (12 pkt)

 

VII miejsce    - Joanna Cięszczyk (11 pkt)

 

VIII miejsce   -  Klaudia Czerwińska (9 pkt)

                                 Krzysztof Cięszczyk (9 pkt)

                                 Mikołaj Jacyno (9 pkt)

                                Weronika Sawka (9 pkt)

 

IX miejsce       - Angela Kycia (8 pkt)

 

   Uczniowie biorący udział w tym konkursie otrzymają nagrody ufundowane przez  GKP i RPA w Miłomłynie.

Organizator:   Teresa Biegańska

                                            

 

SZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY

 

11 maja 2011 roku odbył się szkolny konkurs przyrodniczy dla klas IV-VI.

Oto wyniki jego:

Klasy czwarte:

I miejsce: Karol Kowalczyk (62 pkt)

II miejsce: Mikołaj Jacyno (61 pkt)

III miejsce: Mateusz Łuniewski (51 pkt)

 

Pozostałe miejsca zajęli:

: Wiktoria Adamczyk (48 pkt)

: Ewelina Ziółkowska (47 pkt)

: Daria Łukasik (42 pkt)

: Weronika Sawka (29 pkt)

: Damian Dyczewski (25 pkt)

 

Klasa piąta:

 

I miejsce: Michał Dąbrowski (65 pkt0

II miejsce: Michał Lempek (56 pkt)

III miejsce: Tomasz Głowacki (52 pkt)

 

Pozostałe miejsca zajęli:

: Korneliusz Łożynski  (49 pkt)

: Klaudia Pasierowska (25 pkt)

: Izabela Osiecka (21 pkt)

: Weronika Gąsior (15 pkt)

 

Klasy szóste:

I miejsce: Aleksandra Kochańczyk (46 pkt)

                         Paweł Olkowski (46 pkt)

II miejsce: Natalia Kowalczyk (44 pkt)

                           Aleksandra Iwin (44 pkt)

III miejsce: Marcelina Bednarska (38 pkt)

                        Natalia Rutkowska (38 pkt)

 

Pozostałe miejsca zajęli:

: Joanna Cięszczyk (32 pkt)

 

Zwycięzcy otrzymają dyplomy i nagrody, które ufundowało Nadleśnictwo w Miłomłynie.

                                                                                   Organizator: nauczyciel przyrody Teresa Biegańska

 

SZKOLNE KONKURSY RECYTATORSKIE

9 maja 2011 r.  w naszej szkole odbyły się konkursy recytatorskie w kategoriach:

 

1)  klasy I - III - uczestniczyło 12 uczniów

2)   klasy IV-VI -   udział wzięło 11 uczniów.

Uczniowie recytowali jeden utwór poetycki.

 

KLASY MŁODSZE:

Komisja w składzie: Dorota Krauze, Izabela Lempek, Beata Andrianik Wyłoniła laureatów:

I miejsce        Paula Szymańska   klasa III          ( „Jajko” J. Brzechwa)

    Joanna Iwin               klasa II a         („Koziołeczek” J. Brzechwa)

 

II miejsce        Rafał Kowalczyk       klasa II b         („Czarna krowa” N. Usemko)

 

III miejsce       Oliwia Ziółkowska    klasa I a         („Bambo” J. Brzechwa)

 

   Laureaci zostaną nagrodzeni dyplomami oraz drobnymi upominkami i będę reprezentować szkołę w eliminacjach gminnych.

 

Pozostali uczestnicy:

1.      Adam Olkowski                    klasa III

2.    Karolina Balkiewicz             klasa II a

3.    Agnieszka Jadanowska      klasa II a

4.   Adrian Borowiec                  klasa II b

5.    Magdalena Lempek            klasa I b

6.    Oliwia Rukat                         klasa I b

7.     Emila Myslińska                   klasa I b

8.   Marta Karpińska                  klasa I b

 

  Otrzymali nagrody pocieszenia.    

                                                                                 Małgorzata Górna

 

KLASY STARSZE:

 

  Komisja w składzie: Wioletta Szajkowska, Renata Rafalska i Emilia Łełyk oceniła występy młodych recytatorów według następujących kryteriów:

- interpretacja i estetyka mówienia,

- dobór repertuaru (do wieku i osobowości dziecka),

- ogólny wyraz artystyczny.

 

 Pierwsze miejsce zajęła Marcelina Bednarska („Śpieszmy się ”Jan Twardowski), drugie – Angela Kycia („Sowa” Anna Kamieńska), trzecie – Ewelina Ziółkowska („Paweł i Gaweł” Aleksander Fredro) oraz Kamila Załęska („Kot w pustym mieszkaniu” Wisława Szymborska).

Wyróżnione zostały: Magdalena Gadomska i Aleksandra Iwin.

Laureatki zostaną nagrodzone dyplomami.

Marcelina Bednarska oraz Angela Kycia będą reprezentowały naszą szkołę w eliminacjach gminnych.

Głównym celem konkursu było kształtowanie wrażliwości na piękno języka polskiego poprzez sztukę recytacji, stworzenie dzieciom możliwości zaprezentowania poezji dziecięcej, artystyczna konfrontacja młodych recytatorów.

                                                                                                     Wioletta Szajkowska

Galeria zdjęć

                                                                     

                                                  

 

SZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY – JĘZYK PROGRAMOWANIA „LOGOMOCJA”

 

Dnia  16 marca 2011 r. odbył się Szkolny Konkurs Informatyczny.

Tematem konkursu był język programowania – „Logomocja”.

Do konkursu przystąpiło 10 uczniów z klas IV- VI.

 

Zakres materiału: konkurs obejmował materiał, którego zakres zawarty jest w podstawie programowej przedmiotu

Czas trwania konkursu: 40 minut.

 

WYNIKI KONKURSU:

I miejsce - Korneliusz Łożyński – klasa V

II miejsce – Michał Lempek – klasa V

III miejsce – Tomasz Głowacki – klasa V

 

                                                                    Serdecznie gratuluję.

 

                                      Koordynator konkursu: nauczyciel informatyki Jarosław Pogorzelski

 

KONKURS ORTOGRAFICZNY PIĄTOKLASISTÓW

 

10 marca 2011 r.  w naszej szkole odbył się konkurs ortograficzny klasy V.

W konkursie udział wzięło 8 dzieci. Uczniowie uzupełniali teksty z lukami. Za każde poprawne uzupełnienie luki otrzymywali punkt. Komisja w składzie - Wioletta Szajkowska, Marzena Grudzińska i Beata Gorgoń - oceniła prace uczniów  i wyłoniłalaureatów. Pierwsze miejsce zajął Korneliusz Łożyński, który został mistrzem ortografii, ponieważ nie popełnił anijednego błędu. Uzyskał 52 punkty. Drugie miejsce zajęła Karolina Szwarczak ( 50 punktów), trzecie – Michał Lempek (49 punktów). Wyróżniony został Paweł Folgert. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Głównym celem konkursu było wykorzystanie w praktyce znajomości zasad pisowni, ocena efektów swojej pracy oraz dbałość o ortograficzną poprawność swoich wypowiedzi pisemnych.                                                                                             

                                                                       Wioletta Szajkowska

NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA

 

Konkurs plastyczny został ogłoszony 1 grudnia 2010 roku. Do 15 grudnia zebrano 25 kartek świątecznych.  

15 grudnia komisja w składzie: nauczyciele klas I –III oraz wicedyrektor p. Izabela Lempek dokonała oceny prac i wyłoniła zwycięzców:

                                   I miejsceJoanna Iwin kl. II a

                                 II miejsce – Julia Gorgoń kl. II b,

                                                        Jan Karpowicz kl. II b

                               III miejsceKonrad Kwiatkowski kl. II b,

                                                       Natalia Szabelska kl. II b

                       WYRÓŻNIENIA:   Maciej Lisek kl. I b,

                                                         Emilia Myślińska I b

 

                                                         GRATULUJEMY !!!

 

Zwycięzcy i wyróżnieni  otrzymają nagrody, a wszyscy uczestnicy podziękowania i słodkie upominki.

Kartki:  Joanny Iwin, Julii Gorgoń i Konrada Kwiatkowskiego zostaną  wysłane z życzeniami

świątecznymi do naszych przyjaciół z Niemiec, a Macieja Liska- na Litwę.

Nagrodzone kartki prezentujemy poniżej. Z pozostałych kartek zrobiono wystawę.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem ze strony uczniów i rodziców.

 

                                                       organizator - Ewa Kilman

 

 

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY - „NAJLEPSZY MATEMATYK 2010”

 

Dnia 29 listopada 2010 r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny „Najlepszy matematyk 2010” zorganizowany przez Jowitę Jankowską – nauczyciela matematyki w Szkole Podstawowej w Miłomłynie.

Do konkursu przystąpiło 18 uczniów klas IV- VI.

Cele konkursu:

► promowanie oraz popularyzacja matematyki wśród uczniów,

► rozwijanie zdolności i zainteresowań matematycznych,

► kształtowanie umiejętności logicznego myślenia,

► mobilizowanie i motywowanie uzdolnionych uczniów do rozwiązywania matematycznych problemów,

► przygotowanie uczniów do udziału w konkursach matematycznych,

► propagowanie wśród uczniów idei zdrowej rywalizacji,

► kształtowanie u uczniów nawyków do rozwiązywania zadań matematycznych.

 Zakres materiału: konkurs obejmuje materiał, którego zakres zawarty jest w podstawie programowej przedmiotu matematyka. Testy zawierały 10 zadań zamkniętych i 3 zadania otwarte.

Czas trwania konkursu: 45 minut. Konkurs odbył się w formie pisemnej.

 

WYNIKI KONKURSU:

Nalepszym matematykiem roku szkolnego 2010 został:

Korneliusz Łożyński  z klasy V  zdobywając 22 pkt.

Wyróżnienia zdobyli:

Paweł Olkowski z klasy VI b – 21 pkt

Karol Kowalczyk z klasy IV b – 18 pkt.

                                                               

                                                                                                               Jowita Jankowska

 

GERATULUJEMY!!!


 

W dniu 21.05.2010 r. został przeprowadzony w trzech grupach wiekowych konkurs o tytuł najlepszego przyrodnika.

I grupa- klasy IV (wzięło udział 6 uczniów)

II grupa- klasy V ( wzięło udział 6 uczniów)

III grupa- klasy VI (wzięło udział 7 uczniów)

Laureatami konkursu w poszczególnych grupach zostali:

I grupa:

1 miejsce-Korneliusz Łożyński (98 punktów)

II grupa:

1 miejsce- Aleksandra Kochańczyk (71 punktów)

III grupa:

1 miejsce- Kamil Kalinowski (77 punktów)

Laureaci otrzymują dyplomy i nagrody książkowe

                                          

                                                                                    Nauczyciel przyrody:

                                                                                     Teresa Biegańska                                                                                                                             

GRATULUJEMY!!!    

 


„ZDROWY STYL ŻYCIA"

Dnia 29.04.2010 r. odbył się szkolny konkurs „Zdrowy styl życia”. Wzięło w nim udział 22 uczniów klas IV-VI. Maksymalna liczba punktów możliwych do zdobycia – 25.

Wyniki:

I miejsce  -  Małgorzata Dobosiewicz - klasa VI a (20 pkt)

II miejsce - Daniel Wójcik – klasa IV a (18 pkt)

III miejsce - Joanna Kazimierczyk – klasa VI a (17 pkt)

Pozostali uczniowie uzyskali od 16 do 7 pkt.

                                                                                                        Organizator konkursu: Pani Teresa Biegańska

 


"KANGUR"

Dnia 18 marca 2010 r uczniowie klas II-VI  Publicznej Szkoły Podstawowej w Miłomłynie brali udział w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”.

Wynik Bardzo dobry zdobył  Korneliusz Łożyński, uczeń klasy IV, zajmując 13 miejsce i uzyskując 106 punktów.

Wyróżnienia otrzymali uczniowie klas III

  • Kowalczyk Karol – 82 miejsce (74,25 pkt.)
  • Leśniak Mieszko - 210 miejsce (63,25pkt.).
  •  

W kategorii „Kangurek” dla klas II wynik bardzo dobry uzyskała Dominika Myślińska zajmując 186 miejsce (46 pkt).

Gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów w konkursach.

 


W ŚWIECIE BAŚNI

 

W dniu 11.03.2010 r. odbył się w naszej szkole konkurs na najpiękniejszą baśń dla klas IV. Organizatorem konkursu była nauczycielka języka polskiego – Wioletta Szajkowska. Uczniowie w ciągu tygodnia mieli napisać wymyśloną przez siebie baśń.

  Do konkursu przystąpiło czworo uczniów z klas IV.

1. Dyczewska Olivia

2. Głowacki Tomasz

3. Lempek Michał

4. Osiecka Izabela

              Pierwsze miejsce zajęła Izabela Osiecka („Orlikowo”), drugie miejsce – Michał Lempek ( „Pierścień zagłady” ) oraz Tomasz Głowacki ( „Dzielna grupa” ) i trzecie – Olivia  Dyczewska ( „Modelka” ).

                        Uczniowie otrzymali dyplomy i podziękowania za udział w konkursie.

 


CZY ZNAMY MITOLOGIĘ?

4 marca 2010 r. odbył się konkurs mitologiczny dla klas piątych.

Piątoklasiści rozwiązywali test składający się z szesnastu zadań. Uczeń za każdą poprawną odpowiedź otrzymywał punkt ( w sumie mógł zdobyć 47 punktów).

Wyniki:

Imię

Nazwisko

Suma

punktów

Miejsce

Klasa

Marcelina

Bednarska

43

1

V a

Paweł

Olkowski

41

2

V b

Aleksandra

Kochańczyk

41

2

V a

Joanna

Załęska

38

3

V a

Aleksandra

Iwin

38

3

V a

Aleksandra

Brudzińska

38

3

V b

Natalia

Kowalczyk

37

4

V a

Mateusz

Sawka

34

5

V a

Dawid

Kochański

32

6

V b

Marcin

Laszewski

28

7

V b

Wiktoria

Brudzińska

21

8

V b

 

Organizator:

Wioletta Szajkowska

 


 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RELIGIJNY „JAN PAWEŁ II – PAPIEŻ WOLNOŚCI”

      Dnia 01.03.20010r. odbyły się szkolne eliminacje do międzyszkolnego konkursu poświęconego osobie Papieża Polaka Jana Pawła II.

     Celem konkursu jest poszerzanie wiedzy o Ojcu Świętym Janie Pawle II, zainteresowanie osobą papieża, pogłębienie wiary i kształtowanie chrześcijańskich postaw, pobudzenie dzieci do większego zainteresowania i aktywności na lekcjach religii oraz pobudzenie uczniów do czynnego uczestnictwa w życiu Kościoła lokalnego.       

       Do eliminacji szkolnych przystąpiło 20 uczniów z klas czwartych i piątych. Dzieci wykazały się dużą wiedzą. Jednak zgodnie z regulaminem do etapu międzyszkolnego, który odbędzie się 15.03.2010 roku w naszej szkole zakwalifikowali się następujący uczniowie:

  1. Karolina Grochalska
  2. Marcelina Bednarska
  3. Joanna Załęska
  4. Mateusz Sawka
  5. Aleksandra Kowalczyk

W etapie międzyszkolnym wezmą udział także uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Bynowie.

  Opiekun: pani Beata Gorgoń


KONKURS HISTORYCZNY

W dniu 04 listopada 2009 r. w PSP w Miłomłynie przeprowadzono szkolne eliminacje ogólnopolskiego konkursu historycznego. Do konkursu przystąpiło 10 uczniów.

Po sprawdzeniu prac pisemnych i podliczeniu punktów komisja wyłoniła finalistów:

            1. Aleksandra Kochańczyk - kl. V A - 28 punktów

            2. Paweł Olkowski - kl. V B - 25 punktów

            3. Agnieszka Czarzasta - kl. V B - 21 punktów


KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

 

6 listopada 2009 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Miłomłynie odbył się szkolny konkurs języka polskiego.

Do konkursu przystąpiło 26 uczniów z klas IV – VI. Młodzi poloniści rozwiązywali test dostarczony przez Przewodniczącego Wojewódzkiej Komisji Konkursowej.

Talentem polonistycznym okazała się uczennica klasy V aMarcelina Bednarska. Uzyskała 70 % punktów możliwych do zdobycia i jako jedyna z naszej szkoły zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego z zastrzeżeniem, że Wojewódzka Komisja Konkursowa pozytywnie zweryfikuje pracę konkursową Marceliny.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


KONKURS MATEMATYCZNY

Dnia 8 listopada 2009 r. odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej szkolny konkurs matematyczny „SUPERMATEMATYK 2009. Do konkursu przystąpiło 21 uczniów naszej szkoły. Zespół przeprowadzający eliminacje w składzie: Jowita Jankowska, Dorota Krauze i Renata Rafalska wyłonił zwycięzców:

I miejsce – Kamil Kowalczyk - uczeń klasy VI a

II miejsce – Korneliusz Łożyński - uczeń klasy IV

III miejsce – Mateusz Grzelak - uczeń klasy VI b



KONKURS PLASTYCZNY

Szkolny zespół ds. promocji zdrowia ogłosił konkurs plastyczny dla klas 0 – III pt. „Recepta na zdrowie”.

Wyróżnione zostały prace:

·       Pauliny Kubów

·       Piotra Sotnika  z kl. „0” Krasnoludki.

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy konkursu – słodkie nagrody pocieszenia.

 



 

 

Aktualności

Kontakt

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłomłynie im. Żołnierzy I DP im. Tadeusza Kościuszki
    14 - 140 Miłomłyn, ul. Pasłęcka 15
  • (89) 641-31-23 lub 641-31-33

    fax: (89) 641-31-23

Galeria zdjęć