Nawigacja

KONKURSY SZKOLNE 2018/2019 | KONKURSY POZASZKOLNE 2018/2019 | SPORT 2018/2019 | WYNIKI KLASYFIKACJI ROCZNEJ 2017/2018 | WYNIKI KLASYFIKACJI ŚRÓDROCZNEJ 2017/2018 | Wyniki klasyfikacji rocznej 2016/2017 | Wyniki klasyfikacji śródrocznej 2016/2017 | Roczne wyniki nauczania 2015/2016 | Roczne wyniki nauczania 2014/2015 | Środroczne wyniki nauczania 2014/2015 | Roczne wyniki nauczania 2013/2014 | Śródrocznewyniki nauczania 2013/2014 | Roczne wyniki nauczania 2012/2013 | WYNIKI EWALUACJI ZEWNĘTRZNEJ | SPRAWDZIAN KLAS VI | konkursy szkolne 2017/2018 | Konkursy szkolne 2016/2017 | Konkursy szkolne 2015/2016 | Konkursy szkolne 2014/2015 | Konkursy szkolne 2013/2014 | Konkursy szkolne 2012/2013 | Konkursy szkolne 2011/2012 | Konkursy szkolne do 2011r. | konkursy pozaszkolne 2017/2018 | Konkursy pozaszkolne 2016/2017 | Konkursy pozaszkolne 2015/2016 | Konkursy pozaszkolne 2014/2015 | Konkursy pozaszkolne 2013/2014 | Konkursy pozaszkolne 2012/2013 | Konkursy pozaszkolne 2011/2012 | Konkursy pozaszkolne do 2011r. | Sport 2017/2018 | Sport 2016/2017 | Sport 2015/2016 | Sport 2014/2015 | Sport 2013/2014 | Sport - do 2012/2013 | UCZNIOWSKA SZKÓŁKA  WĘDKARSKA | JUDO | Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty

Sukcesy i wyniki

Sport 2015/2016

 

MARATON IM. KS. JÓZEFA KOWALEWSKIEGO

 

 

   Dnia 30. 05. 2016 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. I Dywizji T. Kościuszki odbył się Maraton im. Ks. Józefa Kowalewskiego.

Do biegu ulicami miasta przystąpili wszyscy uczniowie klas IV-VI ,bez przeciwwskazań medycznych. Uczestnicy z miejsc od IV do VI otrzymali dyplomy, natomiast miejsca I – III nagradzane były medalami.

 

Klasyfikacja końcowa:

Klasa IV

Dziewczęta:                                                                            Chłopcy:

 

I miejsce – Zuzanna Kozakiewicz                                    I miejsce – Filip Dziki

II miejsce – Nikola Osiecka                                              II miejsce – Karol Koziej

III miejsce – Żaneta Żmigrodzka                                  III miejsce – Tomasz Skolmowski

 

Klasa V

Dziewczęta:                                                                         Chłopcy:

 

I miejsce – Klaudia Dyczewska                             I miejsce – Maciej Rosiak

II miejsce – Aleksandra Budrewicz                   II miejsce – Mateusz Rutkowski

III miejsce – Zuzanna Petka                                III miejsce – Kacper Wróblewski

 

Klasa VI

Dziewczęta:                                                                 Chłopcy:

 

I miejsce – Julia Koziej                                      I miejsce – Wojciech Legęza

II miejsce – Małgorzata Wrona                     II miejsce – Mateusz Tomczak

III miejsce – Julia Taraszkiewicz                 III miejsce – Antoni Walczak

 

Organizator:

Marcin Gołębiewski

 

 

 



 

 

I MIEJSCE

MISTRZOSTWA POWIATU

W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM

 

     Dnia 20. 05. 2016 roku w Morągu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym.

   Do rywalizacji stanęło 6 pięcioosobowych drużyn dziewcząt oraz 7 pięcioosobowych drużyn chłopców z rocznika 2005 i młodszych.

Każda szkoła otrzymała dyplom, natomiast zespoły z miejsc I – III medale.

 

Skład naszej reprezentacji:

 

Dziewczęta:                                                         Chłopcy:

 

1. Zuzanna Kozakiewicz                                1. Filip Dziki

2. Daria Kucińska                                            2. Karol Koziej

3. Nikola Lewicka                                            3. Damian Skolmowski

4. Nikola Osiecka                                             4. Tomasz Skolmowski

5. Paulina Szulc                                                5. Adam Wityczyn

 

 

Opiekun:

Marcin Gołębiewski

 

 

 

                     

 

                        

 



 

JESIENNE BIEGI KLAS IV – VI

 

  Dnia 29. 09. 2015 roku na Stadionie Miejskim w Miłomłynie odbyły się Jesienne Biegi klas IV – VI z Publicznej Szkoły Podstawowej w Miłomłynie.

Biegi te zainaugurowały sportowy rok naszej szkoły.

Uczniowie z miejsc I – III otrzymali medale ufundowane przez UKS „ LIDER” w Miłomłynie.

Ceremonii dekorowania medalistów przewodniczyła Pani Dyrektor Grażyna Potkaj.

 

Klasyfikacja medalistów:

 

KLASA IV

Dziewczęta:

 

1. Zuzanna Kozakiewicz

2. Nikola Osiecka

3. Żaneta Żmigrodzka

 

Chłopcy:

 

1. Filip Dziki

2. Tomasz Skolmowski

3. Damian Skolmowski

 

KLASA V

Dziewczęta:

 

1. Wiktoria Zawieska

2. Klaudia Dyczewska

3. Natalia Giranowska

 

Chłopcy:

 

1. Grzegorz Łukasik

2. Mateusz Rutkowski

3. Emil Maier

 

KLASA VI

Dziewczęta:

 

1. Amelia Żach

2. Julia Taraszkiewicz

3. Julia Mostowa

 

Chłopcy:

 

1. Wojciech Legęza

2. Dawid Bobrowicz

3. Krystian Żach

 

 

Marcin Gołębiewski

 

 

 

galeria

 



Baseballiści na Wojewódzkiej Inauguracji Szkolnego Roku Sportowego - GRODZICZNO 2015/2016

 

 

   Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy zorganizował w dniu 16 września 2015 roku w Grodzicznie Wojewódzką Inaugurację Szkolnego Roku Sportowego w różnych dyscyplinach sportu m.in. baseball, piłka nożna, lekka atletyka.

 

    Wśród przybyłych gości byli m.in. Dyr. Departamentu Sportu UM  p. Waldemar Buszan, przedstawiciel Kuratora Oświaty , władze WM-SZS z Przewodniczącym Wacławem Wasielą na czele, przedstawiciele władz powiatu nowomiejskiego, wójt gminy Grodziczno oraz wielu młodych sportowców medalistów Mistrzostw Polski. Po raz kolejny zaproszono na inaugurację baseballistów co jest dużym wyróżnieniem. W turnieju inauguracyjnym wzięły udział 4 drużyny szkół podstawowych - SP Zajączkowo, SP Tylice, SP Miłomłyn i SP 3 Działdowo wzmocnione kilkoma gimnazjalistami. Baseballiści swoje mecze rozgrywali w Montowie na dobrze przygotowanym i ładnie położonym boisku do piłki nożnej, i dopisała także pogoda. Turniej odbywał się w błyskawicznym tempie ze względu na ograniczenia czasowe co uczynił go bardzo atrakcyjnym. Prym wiedli zawodnicy z Miłomłyna wzmocnieni  gimnazjalistami prezentującymi bardzo dobrą grę i wyróżniającymi się warunkami fizycznymi, którzy wygrali 3 spotkania.

Klasyfikacja końcowa:

1. Miłomłyn

2. Działdowo

3. Zajączkowo Lub.

4. Tylice


 

                                                

 


Aktualności

Kontakt

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłomłynie im. Żołnierzy I DP im. Tadeusza Kościuszki
    14 - 140 Miłomłyn, ul. Pasłęcka 15
  • (89) 641-31-23 lub 641-31-33

    fax: (89) 641-31-23

Galeria zdjęć