Nawigacja

KONKURSY SZKOLNE 2019/2020 | KONKURSY POZASZKOLNE 2019/2020 | SPORT 2019/2020 | Konkursy szkolne 2018/2019 | Konkursy pozaszkolne 2018/2019 | Sport 2018/2019 | WYNIKI KLASYFIKACJI ROCZNEJ 2017/2018 | WYNIKI KLASYFIKACJI ŚRÓDROCZNEJ 2017/2018 | Wyniki klasyfikacji rocznej 2016/2017 | Wyniki klasyfikacji śródrocznej 2016/2017 | Roczne wyniki nauczania 2015/2016 | Roczne wyniki nauczania 2014/2015 | Środroczne wyniki nauczania 2014/2015 | Roczne wyniki nauczania 2013/2014 | Śródrocznewyniki nauczania 2013/2014 | Roczne wyniki nauczania 2012/2013 | WYNIKI EWALUACJI ZEWNĘTRZNEJ | SPRAWDZIAN KLAS VI | konkursy szkolne 2017/2018 | Konkursy szkolne 2016/2017 | Konkursy szkolne 2015/2016 | Konkursy szkolne 2014/2015 | Konkursy szkolne 2013/2014 | Konkursy szkolne 2012/2013 | Konkursy szkolne 2011/2012 | Konkursy szkolne do 2011r. | konkursy pozaszkolne 2017/2018 | Konkursy pozaszkolne 2016/2017 | Konkursy pozaszkolne 2015/2016 | Konkursy pozaszkolne 2014/2015 | Konkursy pozaszkolne 2013/2014 | Konkursy pozaszkolne 2012/2013 | Konkursy pozaszkolne 2011/2012 | Konkursy pozaszkolne do 2011r. | Sport 2017/2018 | Sport 2016/2017 | Sport 2015/2016 | Sport 2014/2015 | Sport 2013/2014 | Sport - do 2012/2013 | UCZNIOWSKA SZKÓŁKA  WĘDKARSKA | JUDO | Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty

Sukcesy i wyniki

Sport 2018/2019

 

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU

 W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM

 

            Dnia 30. 05. 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Morągu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym.

            Do rywalizacji stanęło 6 drużyn w kategorii dziewcząt oraz 8 drużyn w kategorii chłopców. Zawody składały się z trzech konkurencji: bieg na 60 metrów, skok w dal z rozbiegu i rzut piłeczką palantową.

            Trzy najlepsze szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców zostały uhonorowane medalami.

            Najlepszą zawodniczką mistrzostw została Oliwia Tomaszewska.

 

                                                    Skład reprezentacji naszej szkoły:

Dziewczęta:                                                                                                        Chłopcy:

1. Wiktoria Markowska                                                                           1. Karol Czech

2. Nikola Orłowska                                                                                 2. Wiktor Czech

3. Oliwia Staszyńska                                                                               3. Hubert Majewski

4. Oliwia Tomaszewska                                                                          4. Aleksander Stanisławski

5. Maja Ulatowska                                                                                  5. Maciej Szymański

 

Nauczyciel Wychowania fizycznego:

Marcin Gołębiewski

 

 

 

                                                           

 

                                                  

 



IX TURNIEJ BASEBALLU O PUCHAR GRUNWALDU

 

Kolejna wygrana tym razem na grunwaldzkich polach bitewnych w turnieju Grunwald Cup. Do rywalizacji stanęły cztery ekipy Zajączkowo, Yankees Działdowo, Orly Gdańsk i oczywiście nasza Lider Miłomłyn. W systemie gier ,,każdy z każdym '' okazaliśmy sie bezkonkurencyjni zdobywając komplet zwycięstw. Do była dobra okazja aby sprawdzić w boju kilku dobrze zapowiadających sie graczy naszej drużyny, którzy włożyli dużo pracy w treningi, a do tej pory nie mieli okazji rywalizować.
Sklad drużyny :
Adam Wityczyn
Damian Skolmowski
Luniewski Michal
Mikowski Artur
Borowiec Tomasz
Stanislawski Aleksander
Szostek Fabian
Ulatowska Maja
Filip Adamczyk
Maier Antoni
Skolmowski Tomek
Szajdek Przemyslaw
Apsel Kacper

Wszystkich zapraszamy do odwiedzania naszej stronki: https://www.facebook.com/LiderMilomlyn/

 

                              

                        

 

Aktualności

Kontakt

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłomłynie im. Żołnierzy I DP im. Tadeusza Kościuszki
    14 - 140 Miłomłyn, ul. Pasłęcka 15
  • (89) 641-31-23 lub 641-31-33

    fax: (89) 641-31-23

Galeria zdjęć