Nawigacja

INFORMACJE

Przydział przedmiotów

 

PRZYDZIAŁ PRZEDMIOTÓW NAUCZANIA

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

 

Imię i nazwisko nauczyciela

klasa/grupa

Wychowanie przedszkolne

Krystyna Krzemińska

Punkt przedszkolny

„Jaś i Małgosia”

Beata Karpowicz

Punkt przedszkolny

„Kubusiowo”

Dorota Krauze

oddział przedszkolny "Krasnoludki”

Dorota Krzaczek

oddział przedszkolny „Smerfy”

 

edukacja wczesnoszkolna

Jolanta Szerszeń

1a

Katarzyna Bogusławska

1b

Beata Andrianik

2a

Paulina Obrębska

2b

Alicja Wasiak

3a

Elżbieta Żmijewska

3b

Religia

Beata Gorgoń

PP,0, 1-2ab, 6abc

Piotr Olechowski

3ab,4ab, 5a, 7abc, 8ab

 

Język polski

Alina Król

6a, 7abc

Wioletta Szajkowska

4b, 8b

Danuta Szymańska

5a, 6c

Wawrowska Dorota

8a

Kowalczyk Małgorzata

4a, 6b

Język angielski

M.Misztal -Matwiejuk

 0, 1ab,4ab, 5a ( gr), 8a

Agnieszka Mironiuk

5a (gr), 6-7abc

Dorota Papis

PP,2-3ab,8b

Język niemiecki

Mariola Bukowska

7- 8ab

Matematyka

Jowita Jankowska

4a,7abc

Krystyna Rosińska

5a, 6abc, 8ab

A.Wójcik - Kowalska

4b

 

Historia

Małgorzata Kowalczyk

5a,6abc

Danuta Szymańska

4ab, 7a

Wioletta Szajkowska

7bc, 8ab

WOS

Beata Klecha

 8ab

Przyroda

Danuta Szymańska

4ab

Biologia

Michał Paczkowski

5-6abc, 7-8ab

Geografia

Marcin Gal

5-6abc, 7-8ab

Chemia, fizyka

Katarzyna Ostrowska

7-8ab

Edukacja dla bezpieczeństwa

Sandra Budryk

 

8ab

Technika

Jolanta Kopiczyńska- Stano

4-6

Muzyka

Jolanta Kopiczyńska-Stano

4-7

Plastyka

Beata Klecha

4-7

Informatyka

Tomasz Rak

5a,6-7abc, 8ab

Jowita Jankowska

4ab

 

Wychowanie fizyczne

Andrzej Krzykowski-dz.

4ab,5a, 6c/7c,8ab

Kamil Prusinowski-dz.

6a/7a, 6b/7b

Marcin Gołębiewski–chł.

4ab,5a, 6c/7c,8ab

M.Paczkowski-chł

6a/7a, 6b/7b

Wych.komunikacyjne

Beata Klecha

4ab

Wych do życia w rodzinie

Dorota Papis

I semestr: 5a,6abc,8ab

II semestr:4ab, 7abc

Doradztwo zawodowe

Marcin Gołębiewski

I semestr: 7abc

II semestr: 8ab

Nauczyciel współorganizujący

Katarzyna Gall- Szymańska

 

Sandra Budryk

Katarzyna Malewska

Katarzyna Wróbel

Anna Purland

 

Pedagog

Mariola Karpińska

IV-VIII

Renata Rafalska

PP-III

Psycholog

Marcin Milkowski

 

Logopeda

Renata Rafalska

 

 

Świetlica

Małgorzata Górna- kierownik

 

Biblioteka

Wiesława Godek

 

Dorota Wawrowska

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłomłynie im. Żołnierzy I DP im. Tadeusza Kościuszki
    14 - 140 Miłomłyn, ul. Pasłęcka 15
  • (89) 641-31-23 lub 641-31-33

    fax: (89) 641-31-23

Galeria zdjęć