Nawigacja

INFORMACJE

Przydział przedmiotów

 

PRZYDZIAŁ PRZEDMIOTÓW NAUCZANIA

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

 

   

 

Imię i nazwisko nauczyciela 

klasa/grupa

 

Wychowanie przedszkolne

  1. Krzaczek

Smerfy”

  1. Krauze

Krasnoludki”

  1. Krzemińska

Punkt przedszkolny

„Jaś i Małgosia

  1. Karpowicz

Punkt przedszkolny

„Kubusiowo”

 

 

      1. wczesnoszkolna

Alicja Wasiak

1a

Alicja Bobel

1b

Emilia Łełyk

2a

Elżbieta Żmijewska

3a

Religia

Beata Gorgoń

PP-0-2; 5abc-6ab

Piotr Olechowski

3a;4abc; 7-8ab; IIIab

 

Język polski

Małgorzata Kowalczyk

 4b; IIIa

Alina Król

4a; 5abc; 8a

Wioletta Szajkowska

6b;7a; 8b

Danuta Szymańska

7b

Dorota Wawrowska

6a; IIIb

Ewelina Dżugan

4c

Język angielski

Monika Misztal -Matwiejuk

1ab-2a; 5c; 6a, 7a (1 gr),  7-8b

Dorota Papis

PP, „0”; 3a;4c; 6b; 7a(1gr), 8a

Agnieszka Mironiuk

4ab -5ab; IIIab

Język niemiecki

Mariola Bukowska

7-8ab; IIIab

Matematyka

Jowita Jankowska

5abc; 7ab

Krystyna Rosińska

4c;6ab;IIIab

Agnieszka Wójcik–Kowalska

4ab; 8ab

 

Historia

Małgorzata Kowalczyk

4abc; 7ab; 8b; IIIab

Danuta Szymańska

5a; 8a

Wioletta Szajkowska

5bc; 6ab

WOS

Beata Klecha

8ab; IIIab

Przyroda

Teresa Biegańska

4abc; 6ab

Biologia

Michał Paczkowski

5abc; 7-8ab; IIIab

Geografia

Bartosz Boruczkowski

5abc; 7-8ab; IIIab

Chemia, fizyka

Lucyna Burkiewicz

7-8ab; IIIab

Zajęcia techniczne/technika

Beata Klecha

4-5abc; 6ab; IIIab

Edukacja dla bezpieczeństwa

Lucyna Burkiewicz

8ab; IIIab

Zajęcia komputerowe/informatyka

Zbigniew Biegański

4abc

Tomasz Rak

5abc; 6-8ab

Plastyka

Agnieszka Dobies

4abc; 6-7ab

Beata Klecha

5abc

Muzyka

Agnieszka Dobies

4-5abc; 6-7ab

Zajęcia artystyczne

Beata Klecha

IIIab

 

Wychowanie fizyczne

Andrzej Krzykowski-dz.

4-5abc, 6–7 ab 

Marcin Gołębiewski–chł.

4-abc; 7–8 ab 

Bartosz Boruczkowski-dz.

4-abc; 8ab,  IIIab

M.Paczkowski-chł

4abc; 6ab;IIIab

Wych.komunikacyjne

Beata Klecha

4ab

Michał Paczkowski

4c

Wych.do życia w rodzinie

Teresa Biegańska

5abc; 7ab, IIIab/4abc;6ab;8ab

 

Pedagog szkolny 

Mariola Karpińska

6-8ab; IIIab

Renata Rafalska

PP-4-5 abc

Psycholog/Logopeda

Ewelina Dżugan

 

 

Świetlica

Małgorzata Górna- kierownik

 

Ewa Kilman

 

Danuta Szymańska

 

Mariola Bukowska

 

Biblioteka

Wiesława Godek

 

Dorota Wawrowska

 

Aktualności

Kontakt

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłomłynie im. Żołnierzy I DP im. Tadeusza Kościuszki
    14 - 140 Miłomłyn, ul. Pasłęcka 15
  • (89) 641-31-23 lub 641-31-33

    fax: (89) 641-31-23

Galeria zdjęć