• OPIEKA ZDROWOTNA

INFORMACJA dla RODZICÓW

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Miłomłynie informuje, że szkoła zapewnia profilaktyczną opiekę zdrowotną i stomatologiczną uczniom do
          19 roku życia na poniższych zasadach:

1. Profilaktyczną opiekę zdrowotną sprawuje pielęgniarka środowiska nauczania  i  wychowania /higienistka szkolna p. Grażyna Kamińska
          2. Gabinet higienistki mieści się w budynku szkolnym na niskim parterze, pokój 23.
          3. Pielęgniarka pracuje:

wtorek; środa; czwartek  w godzinach 8:00 – 14:00

1. Świadczenia ogólnostomatologiczne oraz profilaktyczne świadczenia stomatologiczne   realizuje dr Małgorzata Ciechanowska, w gabinecie stomatologicznym przy ul. Cichej 2:

Poniedziałek; środa; piątek w godzinach 8:00 – 9:30

Usługa stomatologiczna dla dzieci będzie się odbywała po wcześniejszej rejestracji przez rodzica (tel. 89 641 31 82) z dwudniowym wyprzedzeniem.

1. W przypadku, gdybyście Państwo nie życzyli sobie objęcia dziecka opieką zdrowotną i stomatologiczną konieczne jest złożenie „sprzeciwu” od świadczenia usług medycznych, odpowiednio do świadczeniodawcy realizującego opiekę.

1. Na każde wykonywanie świadczenia ogólnostomatologicznego dziecko zgłasza się z pisemnym wyrażeniem zgody przez rodziców.

1. Wzory „sprzeciwu” i zgody na świadczenie stomatologiczne znajdują się na stronie www.spmilomlyn.edupage.org (zakładka „DO POBRANIA”)