• Pracownicy

        •  

          KIEROWNICTWO  SZKOŁY

           

          Dyrektor -   Grażyna Potkaj

           

          Wicedyrektor:

                                           -   Izabela Lempek

           

          Kierownik świetlicy - Małgorzata Górna


          KADRA  PEDAGOGICZNA 

           

          Wychowanie przedszkolne:

          • Beata Karpowicz'
          • Krystyna Krzemińska
          • Dorota Krauze
          • Milena Grudzińska

           

          Edukacja wczesnoszkolna:

          • Beata Andrianik
          • Emilia Łełyk
          • Paulina Obrębska
          • Alicja Wasiak
          • Jolanta Szerszeń

           

          Język polski:

          • Alina Król
          • Wioletta Szajkowska
          • Danuta Szymańska 
          • Dorota Wawrowska

           

          Język angielski:

          • Agnieszka Mironiuk
          • Monika Misztal - Matwiejuk
          • Dorota Papis

          Język niemiecki:

          • Mariola Bukowska 

          Historia:

          • Wioletta Szajkowska
          • Danuta Szymańska

          Matematyka:

          • Jowita Jankowska
          • Krystyna Rosińska

          Fizyka i chemia:

          • Katarzyna Ostrowska

          Biologia:

          • Michał Paczkowski

          Geografia:

          • Katarzyna Wróbel

          Przyroda:

          • Danuta Szymańska

          Informatyka:

          • Tomasz Rak
          • Jowita Jankowska

          Plastyka:

          • Beata Klecha
          • Jolanta Kopiczyńska - Stano

          Muzyka:

          •  Jolanta Kopiczyńska - Stano

          Technika:

          • Beata Klecha

          Religia:

          • Beata Gorgoń
          • ks. Piotr Olechowski
          • Lech Grala

          Wychowanie fizyczne:

          • Marcin Gołębiewski
          • Andrzej Krzykowski
          • Michał Paczkowski

          Biblioteka:

          • Dorota Wawrowska

          Pedagog szkolny:

          • Mariola Karpińska
          • Renata Rafalska

          Psycholog szkolny:

          • Marcin Milkowski

          Logopeda:

          • Agnieszka Wójcik - Kowalska

          Świetlica:

          • Małgorzata Górna
          • Mariola Bukowska

           

           

           


           

          PRACOWNICY ADMINISTRACJI

           

          referent -  Małgorzata Szymańska

                            

          Intendent - Agnieszka Ostapiuk 

           


           

          PRACOWNICY OBSŁUGI

           

          KUCHNIA:

          Anna Łuniewska

          Joanna Knowska

          Anna Szymańska

          Agnieszka Szostek

           

          SZKOŁA:

           

          Pomoc nauczyciela w punktach przedszkolnych:

                           - Malwina Andrianik

                            - Nina Witczak 

           

          Konserwator:

                    - Janusz Wawrowski

           

          Woźne:

                       - Ewa Borzym

                      -  Iwona Segin

           

          Panie sprzątające:

          Grażyna Brzóska


          Katarzyna Lempek

           

          Dorota Łątkowska


          Anita Kwiatkowska

           

          Iwona Piekarska

           

          Danuta Piękoś

           

          Lidia Załęska